21 Січня, 2020 р., 08:41
До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 18.01.2020 в ПП «Хутір» (с. Бугаків Немирівського району Вінницької області) було зареєстровано загибель птиці.
14 Січня, 2020 р., 14:57
Пам'ятка для населення   Сказ (гідрофобія) – це гостре, особливо небезпечне інфекційне захворювання, характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи (енцефаліт) і завжди, при відсутності своєчасного проведеного курсу щеплень, закінчується смертю хворого.
14 Січня, 2020 р., 14:48
     В січні 2020 року діагностовано захворювання на сказ у мешканця Миколаївської області, якого вкусила бродяча собака. Потерпілий від отримання антирабічних щеплень відмовився, що й привело до його захворювання та смерті.
05 Серпня, 2019 р., 16:57
Шановні мешканці громади! З метою забезпечення чистоти та порядку, відповідно до ст. 9, 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Благодатненська сільська рада наголошує про заборону вивозу сміття у непризначеному для цього місцях. Порушники будуть покарані згідно з чинним законодавством!
29 Липня, 2019 р., 16:13
Благодатненська  сільська рада  (ОТГ) повідомляє, що  Урядом  затверджено Порядок  та умови надання у 2019 році субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей позбавлених  батьківського піклування . З метою формування  потреби  у придбанні  житла  або призначення грошової  компенсації  дітям  пільгової категорії  віком від 18 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку в Благодатненській  сільській раді,   в термін до 10 серпня 2019 року  необхідно  звернутися     із заявою   та  пакетом документів ( копія паспорту, ідентифікаційний код, розпорядження Арбузинської РДА про статус) документа  за  адресою:   село  Благодатне  вул. Ювілейна, 16  Арбузинського району  Миколаївської  області, контактний телефон 0978008211
03 Червня, 2019 р., 14:38
Дільничними офіцерами поліції Арбузинського відділення поліції Братського відділу поліції головного управління Національної поліції протягом 5 місяців особисто розкрито 22 злочини також за участю дільничних було розкрито 61 злочин. Протягом звітнього періоду дільничними офіцерами складено 330 протоколів та постанов про адміністративні правопорушення, за такими статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. 43 протоколи (за порушення правил адміністративного нагляду) по статті 187 КУпАП. 3 протоколи (за вчинення домашнього насильства) складено по статті 173-2 КУпАП. 155 постанов ( за розпиття спиртних напоїв, або перебування в п’яному вигляді вгромадському місці) складено по статті 178 КУпАП. 111 постанов ( за куріння в забороненому законом місці) складено по статті 175-1 КУпАП. 18 постанов ( за порушення зберігання, та перереєстрації зброї) складено по статті 191-192 КУпАП. Відносно 3 осіб які перебувають на обліку в Арбузинському ВП було встановлено адміністративний нагляд.
15 Лютого, 2019 р., 15:04
ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ  БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ ТГ