Увага! Обмеження на ввезення в Україну вантажів з Габону через реєстрацію грипу птиці

Дата: 03.06.2022 07:55

Арбузинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ОІЕ), на території Габону зареєстровано спалахи захворювання на високопатогенний грип птиці.

Розпорядженням Головного державного ветеринарного інспектора України від 01.06.2022 р. № 26 заборонено ввезення в Україну із Габону інкубаційних яєць, птиці, продуктів з неї (за винятком продуктів, які пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудника вказаного захворювання відповідно до «Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин  та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.04.2019р. за №346/33317), та з урахуванням рекомендацій, викладених у Главі 10.4 Кодексу здоров’я наземних тварин ОІЕ, з метою запобігання занесенню на територію України збудника вказаної хвороби.