Очищення влади

17 Лютого, 2022 р., 15:26
Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Благодатненською сільською радою Первомайського району Миколаївської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Рилько Ірини Миколаївни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Благодатненської сільської ради.