13 Листопада, 2020 р., 09:14
      З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань диких та свійських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней (далі – АЧС), усі господарства незалежно від форми власності, що займаються вирощуванням та розведенням свиней, зобов’язані дотримуватися профілактичних заходів щодо недопущення захворювання свиней на АЧС у відповідності до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 березня 2017 року № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.
02 Листопада, 2020 р., 11:23

02 Жовтня, 2020 р., 10:55
Шановні працівники освіти Благодатненської громади, щиро вітаю Вас із професійним святом!
02 Жовтня, 2020 р., 10:49
Комунальна установа та відділ соціального захисту населення Благодатненської сільської ради засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашої сільської ради та щиро вітає зі святом!
18 Серпня, 2020 р., 08:57
Арбузинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області попереджає про інфекційне захворювання, яким хворіють і тварини, і люди. Для того, щоб тварина не захворіла на сибірку, її необхідно кожного року приводити на планові вакцинації проти хвороби сибірки, які проводять державні установи ветеринарної медицини, ні в якому разі не згодовувати буряки кормові, цукрові, столові, картоплю з залишками ґрунту.
13 Серпня, 2020 р., 12:55
     З метою забезпечення якості та безпечності сільськогосподарської продукції Законом України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною» від 7 квітня 2015 року № 287-VIII (далі - Закон) врегульовані питання поводження із тушами або частинами туш забитих, загиблих тварин, сировиною та продуктами тваринного походження, що не призначені або визнані непридатними для споживання людиною. Законом, встановлені спеціальні правові вимоги до операторів ринку у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження, якими визнаються суб’єкти господарювання, що вчиняють будь-які дії з побічними продуктами тваринного походження, не призначеними для споживання людиною, та беруть участь у їх обігу.