Арбузинський район, Миколаївська область

Освіта

Опрелюднення офіційних документів Відділу освіти, культури, молоді та спорту Благодатненської сільської ради

1.Аналіз фінансування Відділу освіти, культури, молоді та спорту Благодатненської сільської ради Арбузинського району Миколаївської області станом на 01 грудня 2017 року.

Завантажити повну версію.

2. Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу Благодатненської ОТГ.

Завантажити повну версію.

3. Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.

Завантажити повну версію

4. Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.

Завантажити повну версію

5. Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти.