Відділ соціального захисту населення Благодатненської сільської ради

1.Загальні положення

1.1.Відділ соціального захисту населення Благодатненської сільської ради (далі - Відділ) є виконавчим органом сільської ради, який утворюється сільською радою, є підзвітним і підконтрольним сільській раді, що його утворила, підпорядковується виконавчому комітету сільської ради і сільському голові.

1.2.Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, Указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції України та законів України, актами Кабінету Міністрів України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», наказами Міністерства соціальної політики, наказами Департаменту соціального захисту населення Миколаївської області та інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями сільського  голови, рішеннями сесій сільської ради та виконавчого комітету, а також Положенням про відділ.

1.3.Працівники відділу є посадовими особами та службовцями органу місцевого самоврядування. Структура та чисельність відділу затверджується рішенням сільської ради.

1.4.Місце знаходження Відділу: 55325с.Благодатне, вулиця Ювілейна,будинок 16.

1.5. Засновником відділу є Благодатненська сільська рада (код ЄДРПОУ –04376668 ).

1.6.Найменування  юридичної особи:

Повне : Відділ соціального захисту населення Благодатненської сільської ради;

Скорочене:Відділ соціального захисту населення.

1.7.Відділ утворюється та реєструється в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації та вноситься контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Переглянути положення