Запобігання проявам корупції

Відповідно до ч. 4 ст.53, ч.1 та п.4 ч.2 ст. 53-1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закону) в Благодатненській сільській  раді функціонують внутрішні та регулярні канали повідомлень про можливі факти корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону.

Через внутрішні канали викривачі мають можливість повідомити про факти корупційного правопорушення безпосередньо Благодатненського сільського  голову або   спеціаліста І кат.  відділу архітектури, будівництва та земельних відносин , відповідального з питань запобігання корупції  виконавчого комітету Благодатненської сільської  ради (далі – відповідальна  особа).

Викривачі можуть повідомити про факти корупційних правопорушень через наступні регулярні канали:

письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу 55325, Миколаївська обл. Первомайський р-н , с. Благодатне , вул.Ювілейна,16,  Благодатненська сільська рада  рада;

через відповідальну особу в приміщенні  Благодатненської сільської ради,  другий поверх (наліво) кабінет  «Відділ архітектури, будівництва та земельних відносин»   або за телефоном (0975078046)  (будні дні з 8:00 до 17:15);

засобами електронного зв’язку шляхом направлення повідомлення через офіційні електронні пошти:

zem_04376668@ukr.net  –  спеціаліста І кат. відділу архітектури, будівництва та земельних відносин  (відповідальна особа) виконавчого комітету Благодатненської сільської  ради;

blagodatne_arb@ukr.net – спеціаліст із зв’язків з громадськістю та пресою  Благодатненської сільської   ради;

електронним повідомленням, зразок розміщений на офіційному веб-сайті Благодатнен ської сільської ради;

через офіційний веб-сайт Благодатненської  ради заповнивши електронну онлайн-форму:

Повідомити про корупційне правопорушення

Викривач самостійно може визначати, які канали використовувати для повідомлення про можливі факти корупційних правопорушень.

А також викривач може звернутись на урядові гарячі лінії:

Національне агентство з запобігання корупції
+38(044)200 06 91

Миколаївська обласна державна адміністрація
(0512) 37-03-30

Гаряча лінія голови Миколаївської обласної державної адміністрації
0 800 502 191

«Пряма телефонна лінія» - «Суспільство проти корупції»*
(0512) 46-57-88, 46-59-53, 46-47-09

Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
(0512) 49-82-22, 53-11-60

Управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби у Миколаївській області