Оголошення

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»

13:10 10.07.2020

Оголошення щодо визначення виконавця (ліцитатора) проведення земельних торгів (у формі аукціону) з продажу права оренди  по зазначеним земельним ділянках

З метою забезпечення організації та проведення земельних торгів у формі аукціону з набуття права оренди на вільну від забудови земельну ділянку, відповідно до рішення Благодатненської сільської ради від 25.03.2020 № 20, виконавчим комітетом Благодатненської сільської ради приймаються заявки щодо визначення виконавця (ліцитатора) на проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права власності (оренди):

10:25 25.06.2020

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –спеціаліст 2 категорії Кваліфікаційні вимоги: - громадянство України; - освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем, спеціаліста; - знання діючого законодавства України професійного спрямування; - вільне володіння державною мовою; - упевнений користувач ПК. - заяву про участь у конкурсі; - автобіографію; - дві фотокартки розміром 4x6 см; - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження; наукового ступеня або вченого звання; - копію документа, який посвідчує особу; - на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції». Документи приймаються протягом 30 днів з 15 травня 2020р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16, Арбузинського району, 55325. Телефон для довідок: +380689948087

08:45 15.06.2020

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –спеціаліст (відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності)

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –спеціаліст (тимчасово на час відпустки, по догляду за дитиною до досягнення нею 3-го віку, основного працівника).

08:58 12.05.2020

Пам'ятка про порядок реєстрації, розміщення пасіки та вжиття заходів щодо зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами

Необхідні заходи: - Реєстрація пасіки за місцем проживання фізичної особи або за місцем знаходження юридичної особи відповідно до Порядку реєстрації пасік, затвердженому Наказом Міністерства аграрної політики України від 20.09.2000 №184/82 та зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 23.10.2000 р. №737/4958пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи, яка займається бджільництвом, у сільській (селищній) раді один раз на рік заснування пасіки; -у випадку кочівлі – у сільській раді, на територію якої прибули на кочівлю; -реєстрація  пасіки проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи, незалежно від форм власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей; -під час реєстрації пасіки проводиться її обстеження районним органом державної ветеринарної медицини, дані обстежень заносяться в журнал обліку пасік та в 30-ти денний термін видати  заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, що засвідчує факт її реєстрації та ветеринарно-санітарний стан; Ветеринарно-санітарний паспорт являється офіційним документом, який пред’являти при продажі і обміні воскосировини, купівлі вощини і є підставою для отримання ветеринарного свідоцтва або довідки -при зміні назви чи адреси пасіки, її власник повинен проінформувати про це районне управління Держпродспоживслужби протягом 10 днів; -отримати ветеринарне свідоцтво за формою №1 на перевезення бджолосімей на медозбір та запилення сільськогосподарських культур за межі області; -при отриманні повідомлення від організації про проведення обробітку сільськогосподарських культур пасічник повинен вивезти пасіку в безпечне місце або ізолювати бджіл у вуликах на термін, передбачений обмеженням при застосуванні пестицидів; -за три дні до проведення обробітку засобами захисту рослин, керівник сільськогосподарського підприємства сповіщає пасічників (населення) цієї місцевості (радіо, преса, подвірні обходи, сільські ради) про місце, терміни і час проведення обробітку, встановлює спеціальні попереджувальні знаки безпеки з указаною датою обробітку с/г угідь; -в разі не дотримання вимог керівник сільськогосподарського підприємства несе кримінальну відповідальність; -при розміщенні пасіки на присадибній ділянці (подвір’ї) огорожа повинна бути заввишки не менше 2,5 метрів  для підвищення льоту бджіл.

10:31 10.02.2020