Оголошення

Сторінка на стадії наповнення

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –начальник відділу архітектури, будівництва та земельних відносин.

15:52 23.08.2018

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) ( далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

12:37 16.05.2018

Оголошення

24 серпня 2017 року в 9.00 в с. Садове відбудеться відкритий турнір з футболу та шахів ім. 14-ти Героїв соц. праці до Дня Незалежності України, запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у даних заходах.

11:21 21.08.2017