Золота пасіка 2018

В рамках Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва відбудеться конференція «Золота пасіка 2018» за участі провідних фахівців та досвідчених спеціалістів і бджолярів. Конференція відбудеться 20-21 жовтня 2018 року, 10:00 – 18:00, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25 бізнес-центр «Олександрівський». Запрошуємо Вас взяти участь у конференції та надати організаційну підтримку з запрошення представників компаній та фермерських господарств, які займаються виробництвом або переробкою меду.

16:48 17.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –начальник відділу архітектури, будівництва та земельних відносин.

15:52 23.08.2018

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) ( далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

12:37 16.05.2018