Оголошення

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування до структурного підрозділу

Благодатненська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад посадових осіб місцевого самоврядування до  структурного підрозділу:

09:26 17.09.2019

Оголошення про проведення громадських слухань проекту містобудівної документації

Увага ! Благодатненська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки, площею 1,7199 га, кадастровий номер 4820380400:01:036:0002 комунального підприємства «Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Благодатненської сільської ради»», відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011р. №555.

11:25 19.08.2019

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання, Благодатненська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів території Благодатненської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік».

11:10 23.05.2019