Оголошення

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання, Благодатненська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів території Благодатненської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік».

11:10 23.05.2019

Золота пасіка 2018

В рамках Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва відбудеться конференція «Золота пасіка 2018» за участі провідних фахівців та досвідчених спеціалістів і бджолярів. Конференція відбудеться 20-21 жовтня 2018 року, 10:00 – 18:00, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25 бізнес-центр «Олександрівський». Запрошуємо Вас взяти участь у конференції та надати організаційну підтримку з запрошення представників компаній та фермерських господарств, які займаються виробництвом або переробкою меду.

16:48 17.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –начальник відділу архітектури, будівництва та земельних відносин.

15:52 23.08.2018