Оприлюднення документів Благодатненської сільської територіальної виборчої комісії Первомайського району Миколаївської області

Перелік документів для реєстрації кандидата в депутати Благодатненської сільської ради та на посаду сільського голови:

ПЕРЕЛІК  ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТА  НА ПОСАДУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ШЛЯХОМ САМОВИСУВАННЯ

1. Заява про самовисування кандидата у депутати із згодою на оприлюднення біографічних даних у зв’язку з участю у виборах (додаток № 9 до Постанови ЦВК від 14 серпня 2020 року  № 177 - Заява.)
  2. Оригінал та копія 1 та 2 сторінок паспорта громадянинаУкраїни у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки
  3. Автобіографія кандидата (в паперовому вигляді та в електронному форматі)
  4. Документ про внесення грошової застави
  5. Одна фотографія кандидата розміром 6 х 4 см (в паперовомувигляді та в електронномуформаті)

ПЕРЕЛІК  ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТА  НА ПОСАДУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

ЗА ПОДАННЯМ ПАРТІЇ

1. Заява про реєстрацію кандидата,підписана керівником організації партії та  скріплена печаткоюпартії (додаток №3 до постанови ЦВК від 14 серпня 2020 року  № 177 - Заява.)
  2. Рішення зборів, конференції  організації партії про висування кандидата від цієї партії у паперовому вигляді та в електронному форматі.
  3. Заява особи  про згоду балотуватися від цієї партії та згода на оприлюднення біографічних відомостей та обробку персональних даних.
  4. Документ про внесення грошової застави
  5. Автобіографія кандидата (в паперовому вигляді та в електронному форматі)
  6. Одна фотографія кандидата розміром 6 х 4 см (в паперовому вигляді та в електронному форматі)
  7.  Копія 1 та 2 сторінок паспорта  громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки.

ПЕРЕЛІК  ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТА В  ДЕПУТАТИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ШЛЯХОМ САМОВИСУВАННЯ

1.Заява про самовисування кандидата у депутати із згодою на оприлюднення біографічних даних у зв’язку з участю у виборах (додаток № 9 до Постанови ЦВК від 14 серпня 2020 року  № 177 - Заява.)

2.Оригінал та копія 1 та 2 сторінок паспорта громадянинаУкраїни у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки

3.Автобіографія кандидата (в паперовому вигляді та в електронному форматі)

4.Документ про внесення грошової застави

5.Одна фотографія кандидата розміром 6 х 4 см (в паперовомувигляді та в електронномуформаті)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА ПОДАННЯМ ПАРТІЇ

1. Заява про реєстрацію кандидата, скріплена печаткоюпартії (додаток №2 до постанови ЦВК від 14 серпня 2020 року  № 177 - Заява.)

2.Рішення зборів організації партії у паперовому вигляді та в електронному форматі.

3.Заяви осіб про згоду балотуватися кандидата у депутати та згода на оприлюднення біографічних відомостей та обробку персональних даних

4.Документ про внесення грошової застави

5.Автобіографія кандидата (в паперовому вигляді та в електронному форматі)

6.Одна фотографія кандидата розміром 6 х 4 см (в паперовому вигляді та в електронному форматі)

7. Копія 1 та 2 сторінок паспорта  громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки.

РЕКВІЗИТИ

БЛАГОДАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Код  за ЄДРПОУ      43785766

МФО                         820172

№ рахунку               UA 858201720355229001020157684

УДКСУ  вАрбузинськомурайоні

Призначення платежу: грошова  застава у сумі 1000 грн. (для кандидатів у депутати)

(грошова застава вноситься одним платежем)

РЕКВІЗИТИ

Код  за ЄДРПОУ      43785766

МФО                         820172

№ рахунку               UA 858201720355229001020157684

УДКСУ  в Арбузинськомурайоні

Призначення платежу: грошова  застава у сумі 5000 грн. (для кандидата на посаду сільського голови)

(грошова застава вноситься одним платежем)

Електронна адреса Благодатненської сільської територіальної виборчої комісії - blagodatne.tvk@gmail.com.

Офіційні документи виборчої комісії:

Постанова про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Благодатненської сільської ради Первомайського району Миколаївської області

(Додаток до постанови)

Постанова №7 про реєстрацію кандидатів в депутати на багатомандатних виборчих  округах