Благодатненська громада
Арбузинський район, Миколаївська область

Новини

СТОП торгівлі людьми!

Дата створення: 10:37 25.07.2018

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

До уваги платників податків!

Дата створення: 15:08 18.07.2018

Памятка про порядок реєстрації та розміщення пасіки і проведення заходів щодо зменшення отруєння бджіл під час проведення обробітки сільгозпугідь пестицидами

Дата створення: 09:14 25.06.2018

Памятка про порядок реєстрації та розміщення пасіки і проведення заходів щодо зменшення отруєння бджіл під час проведення обробітки сільгозпугідь пестицидами

Операція "МАК"

Дата створення: 08:50 04.06.2018

УВАГА! В Україні розпочато операцію під умовною назвою «Мак», яка триватиме з червня по вересень 2018 року. Буде проведено комплекс оперативно-профілактичних  заходів, спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів. 

Найяскравіше свято нашої громади

Дата створення: 08:32 02.06.2018

Вчора вся Україна святкувала одне з улюблених дитячих свят - День захисту дітей. Благодатненська громада, традиційно в цей день проводе святкові заходи на базі Семенівського Будинку культури.  З усіх сіл громади, до Семенівки завітали радісні дітки, і не просто так… Адже їх чекало багато сюрпризів – надувні батути, солодка вата, чудовий святковий концерт, ігри, конкурси малюнків на асфальті, багато розваг з аніматором, танців і неймовірна святкова атмосфера.

До відома жителів сільської місцевості! Власний будинок – запорука сімейного добробуту

Дата створення: 19:31 22.05.2018

До відома жителів сільської місцевості! Власний будинок – запорука сімейного добробуту!  В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім», впроваджується за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради та спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей. На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі.

День Європи в громаді

Дата створення: 09:41 21.05.2018

Щороку в третю суботу травня вся Україна відзначає День Європи. В нашій громаді це свято проводиться вже другий рік і стало традиційним.

Звітує культура

Дата створення: 11:37 11.05.2018

Кожного року, підсумком плідної роботи сільських будинків культури є проведення звітних концертів. В цьому році, у Благодатненській ОТГ цикл звітування вже розпочали Семенівський Будинок культури та Остапівський Сільський клуб. 9 травня в Садівському БК цього року вирішено провести не тільки захід до Дня Перемоги, а ще звітній концерт художньої самодіяльності. І хоча штат працівників в БК скромний (всього лиш двоє чоловік) це – директор Кобець Леся та техпрацівник Тітова Олена, концерт був проведений на достойному рівні.

Заходи до Дня Перемоги с.Садове

Дата створення: 11:26 11.05.2018

Мітин присвячений 73-й річниці Дня Перемоги у Другій світовій війні відбувся і в селі Садове, а вірніше у Садівському старостинському окрузі.  Біля місцевого будинку культури художня самодіяльність представила тематичну програму.

Заходи до Дня Перемоги с.Благодатне

Дата створення: 10:57 10.05.2018

Ніколи знову… 9 травня, в селі Благодатне, біля відремонтованої адмінбудівлі Благодатненської сільської ради, відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочисту частину відкривали учні Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ст. з чутливими віршами та піснею про війну.