A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська громада
Миколаївська область, Арбузинський район

Новини

ПОЛІЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ!

Як вже зазначалось більшість кримінальних правопорушень, вчинених відносно осіб похилого віку, становлять крадіжки. При цьому, способи проникнення до житла є досить різноманітними. Одні грубо зламують замки від вхідних дверей, інші ж стараються проникнути до оселі через вікно чи балконні двері. Як правило, спочатку злодій вивчає хто саме живе в квартирі, яку планує обікрасти, коли її мешканці покидають своє житло. З цією метою вони самі стежать за майбутньою жертвою, або ж випитують необхідну інформацію у балакучих сусідів. Є злодії, які з метою прискорення цього процесу, тобто здійснення крадіжки з квартири, стараються різними способами виманити мешканців з квартири на тривалий час, щоб потім вільно і безпечно «погосподарювати» в помешканні. Наприклад, злодій може зателефонувати та повідомити про те, що мешканцю квартири необхідно терміново з’явитися у визначений час до банківської установи або поштового відділення для отримання грошового переказу, посилки чи телеграми.

12:32 01.10.2018

СТОП торгівлі людьми!

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

10:37 25.07.2018

Амброзія полинолиста – небезпечний для людини та довкілля бур’ян

По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний. Стебло прямостояче, розгалужене, опушене короткими волосками. Висота стебла й розміри надземних органів сильно варіюють. При густому травостої, на сухих схилах і бідних ґрунтах рослини ледь досягають 10-15 см; на родючих ґрунтах, за достатнього зволоження, і рідкого травостою, окремі рослини досягають 2-2,5 м висоти. Сходи з’являються наприкінці березня – в травні, цвіте з середини липня до жовтня, плодоносить у вересні – листопаді.

09:45 20.07.2018

Памятка про порядок реєстрації та розміщення пасіки і проведення заходів щодо зменшення отруєння бджіл під час проведення обробітки сільгозпугідь пестицидами

Памятка про порядок реєстрації та розміщення пасіки і проведення заходів щодо зменшення отруєння бджіл під час проведення обробітки сільгозпугідь пестицидами

09:14 25.06.2018

Операція "МАК"

УВАГА! В Україні розпочато операцію під умовною назвою «Мак», яка триватиме з червня по вересень 2018 року. Буде проведено комплекс оперативно-профілактичних  заходів, спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів. 

08:50 04.06.2018

Найяскравіше свято нашої громади

Вчора вся Україна святкувала одне з улюблених дитячих свят - День захисту дітей. Благодатненська громада, традиційно в цей день проводе святкові заходи на базі Семенівського Будинку культури.  З усіх сіл громади, до Семенівки завітали радісні дітки, і не просто так… Адже їх чекало багато сюрпризів – надувні батути, солодка вата, чудовий святковий концерт, ігри, конкурси малюнків на асфальті, багато розваг з аніматором, танців і неймовірна святкова атмосфера.

08:32 02.06.2018

До відома жителів сільської місцевості! Власний будинок – запорука сімейного добробуту

До відома жителів сільської місцевості! Власний будинок – запорука сімейного добробуту!  В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім», впроваджується за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради та спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей. На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі.

19:31 22.05.2018

День Європи в громаді

Щороку в третю суботу травня вся Україна відзначає День Європи. В нашій громаді це свято проводиться вже другий рік і стало традиційним.

09:41 21.05.2018

Звітує культура

Кожного року, підсумком плідної роботи сільських будинків культури є проведення звітних концертів. В цьому році, у Благодатненській ОТГ цикл звітування вже розпочали Семенівський Будинок культури та Остапівський Сільський клуб. 9 травня в Садівському БК цього року вирішено провести не тільки захід до Дня Перемоги, а ще звітній концерт художньої самодіяльності. І хоча штат працівників в БК скромний (всього лиш двоє чоловік) це – директор Кобець Леся та техпрацівник Тітова Олена, концерт був проведений на достойному рівні.

11:37 11.05.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування