A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська громада
Миколаївська область, Первомайський район

Новини

Дата: від до Скинути

Щодо запровадження системи поводження з побічними продуктами тваринного походження, не призначеними для споживання людиною

Прийняття Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначенні для споживання людиною», що вступив у дію в травні 2016 року, обумовлене вступом України до Світової організації торгівлі та підписанням «Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони». На законодавчому рівні це повністю змінило стратегію та підходи щодо поводження з побічними продуктами в Україні. В той же час, постійно триває робота щодо розробки, затвердження та впровадження підзаконних актів.

09:47 10.06.2021

Безпечність харчових продуктів – важлива умова гарантування продовольчої безпеки

     У сучасних умовах проблема безпечності та якості харчових продуктів набула пріоритетного значення і особливої актуальності, стала важливим фактором підвищення рівня життя та забезпечення продовольчої безпеки. Значна увага до цієї проблеми обумовлена збільшенням кількості захворювань, пов’язаних з харчуванням, зростанням небезпеки забруднення сільськогосподарської продукції токсичними речовинами та радіонуклідами, прагненням держави до усунення торгівельних бар’єрів з іншими країнами, насамперед з країнами ЄС. Наявність неякісної та небезпечної продукції на національних ринках є суттєвою загрозою продовольчої безпеки.

09:47 10.06.2021

Африканська чума свиней

     Африканська чума свиней (АЧС, Pestis Africana suum) — це заразне захворювання, деякі ознаки якого можуть розвиватися доволі швидко, але не завжди є специфічними для встановлення остаточного діагнозу. Збудник АЧС це ДНК-вмісний вірус сферичної форми, що належить до родини Asfaviridae. Він дуже складний і проявляє значну генетичну мінливість. Вірус АЧС заражає клітини імунної системи та ініціює вироблення величезної кількості специфічних антитіл, які, на жаль, не здатні до повної нейтралізації збудника. Це і є однією з основних причин чому виготовлення ефективної вакцини проти нього наразі неможливе. АЧС достатньо легко передається від хворої до здорової тварини чому сприяє надзвичайна стійкість вірусу в навколишньому середовищі.

16:26 01.06.2021

Арбузинське управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує про небезпечність стихійної торгівлі

 Стихійна торгівля – це торгівля фізичними особами без відповідних дозвільних документів про якість та безпеку товарів, що реалізуються ними у невстановлених місцях без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі.

16:26 01.06.2021

Держпродспоживслужба повідомляє щодо повідомлень RASFF

     До Арбузинського управління Головного управління Держпродспоживслужби  надійшов лист від 29.04.2021 № 11.1.3-26/10105 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.2000 – fup-2». Відповідно до повідомлення виявлено міграцію кадмію (0.0171 mg/kg – ppm) та свинцю (0.5060 mg/kg – ppm) з каструль, що експортувались з Китаю (виробник: De Luxe, Guangdong Deluxe Metal Products Co. Limited., Xinxing County) до Німеччини (оптовик: Bluecolibri, Ginsheim-Gustavsburg), звідки надіслано до України (отримувач: ТОВ «ПДЛ»,просп. Бажана, 1-М, 240, м. Київ, 02068).

10:02 18.05.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову            № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

08:37 07.05.2021

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок! Благодатненська сільська рада повідомляє вам про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати!

Відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ, а саме:  – інваліди першої і другої групи;

10:17 28.04.2021

ПЕРЕЛІК рекомендацій щодо дотримання в Благодатненській сільській раді обмежувальних протиепідемічних заходів під час святкування Великодня в умовах епідемічної ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19

1. Рекомендувати  громадянам, які будуть  відвідувати  богослужіння,  по – перше  перебувати на вулиці із дотриманням фізичної дистанції – не менше 1,5 м, по-друге, відвідувати богослужіння лише 1 особі від домогосподарства (іншими словами утриматися від сімейних відвідувань), по-третє, не вдаватися до святкових обіймів та привітань з безпосереднім контактом.

15:10 27.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування