A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська громада
Миколаївська область, Первомайський район

Новини

Дата: від до Скинути

З 01 квітня 2021 року змінено порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

Відповідно до Порядку виплат пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1596 (із змінами, які набирають чинності з 01 квітня 2021 року) визначено механізм виплати, зокрема, допомоги на поховання і сум пенсій, грошової допомоги, недоотриманих у зв’язку із смертю одержувача, шляхом зарахування на поточні рахунки осіб, які мають право на отримання таких виплат, в уповноважених банках.

16:16 05.04.2021

Прийміть дитину у родину...

Коли дитина оточена любов’ю, відчуває сердечне тепло і турботу батьків та на світ дивиться радісними очима - у неї щасливе дитинство...      Та, на жаль, є діти, які зростають без атмосфери любові, родинного затишку, взаєморозуміння. І кожна дитина-сирота чекає, що одного дня добрі, лагідні люди заберуть її у свою сім'ю...      Прийміть дитину у родину – це не просто гарне гасло... Це крик душі кожної дитини-сиротини, дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки. Вона самотня, зневірена, пригнічена...      Кожен з вас може стати надією для таких дітей. Кожен може врятувати їх від самотності, подарувати віру і радість життя. Діти – як соняхи. Ці дивовижні рослини не можуть існувати без сонячного світла, без ніжного дотику його променів. Вони повертають свої голівки назустріч сонцю і вітають його своїм цвітом. Чи знаєте ви, скільки їх так і не відкрившись, засинаючи просять у Бога  "Нехай прийде мама". Скільки з них мріє вимовляти це слово, не в думках, а дивлячись у люблячі мамині очі. А, коли вони зустрічають новий день, їхні серця тремтять у надії почути слова  "Я- твоя мама!" Не жалійте любові. Любіть усупереч всьому. Хай ці маленькі серця відкриваються для того, щоб черпати у вашій любові добро і віру.

10:43 05.04.2021

Увага! Громадські слухання з питань розгляду генеральних планів сіл громади перенесено

В зв’язку з погіршенням епідемологічної ситуації у Миколаївській області заплановані на 5 квітня 2021 року громадські слухання з питання розгляду генеральних планів сіл Благодатне, Воєводське, Семенівка, Садове, Зелена Поляна, Булацелове, Остапівка, Рябоконево, Новомихайлівка, Виноградний Яр, Новогригорівка переносятьтся. Про дату та час громадських слухань буде повідомлено додатково.

10:42 05.04.2021

Алгоритм взаємодії щодо попередження та дії при отруєнні бджіл

Реєстрація пасіки здійснюється за місцем проживання фізичної особи або за місцем реєстрації юридичної особи у сільських, селищних, міських радах один раз в рік заснування пасіки. (ч.3 ст.13 Закону України «Про бджільництво» від 22 лютого 2000 року № 1492-ІІІ та п.п. 2,3 Порядку реєстрації пасіки (наказ Міністерства аграрної політики України і Української академії наук від 20.09.2000 № 184/82). Зразок заяви (додаток 1) Сільські, селищні, міські ради ведуть реєстр пасічників.

11:32 02.04.2021

Благодатненська сільська рада повідомляє, щодо використання пестицидів та агрохімікатів на посівах сільськогосподарських культур

Використовувати пестициди та агрохімікати на посівах сільськогосподарських культур, багаторічних насадженнях дозволено лише ті препарати, які зареєстровані у «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання на території України», з відповідними нормами та на відповідній культурі та регламентується Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001.-98 «Транспортування ,збереження та застосування пестицидів у народному господарстві». Відповідно до яких, не пізніше, ніж за 3 доби до запланованих обробок, повідомлять органи місцевої влади, населення (через засоби масової інформації, сторінка у Фейсбуці, сайт органу місцевої влади). Повідомляти необхідно не лише за місцем реєстрації (якщо землі на межі двох або більше ОТГ, селищних або місцевих рад, то всі відповідні органи). В повідомленні необхідно зазначати: назва господарства,відповідальна особа (ПІП, номер телефону) місце проведення обробітку (населений пункт), дата проведення обробітку, час обробітку, культура на якій буде проведений обробіток, назва препарату та діючої речовини, ступінь токсичності, форму та методи застосування, дозволені строки початку ручних робіт на суміжних ділянках (за потреби), дозволені строки на випасання худоби, проведення сінокосу та інше. Господарствам необхідно розраховувати  час для проведення обробітку з18 годин вечора до 10 годин ранку та швидкості вітру до 3 м/с( дрібно крапельне ) і 4 м/с (крупно крапельне). Тому виходячи з вищевикладеного та відповідно до ст..30,31,32 Закону України    « Про бджільництво » в разі проведення хімічної обробітки посівів просимо Вас повідомляти про дані роботи старост села с. Семеннівка (Герасименко І.),с.Садова (Мороз А.),с.Рябоконеве (Середенко Н.) с.Благодатне (Тофан Т.),с.Новогригорівка(спеціаліст -Воронцова Т.),с.Любоіванівка (спеціаліст -Потапова Т.)  

16:05 01.04.2021

Арбузинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про необхідності отримання аграріями допуску до проведення робіт з пестицидами та агрохімікатами

Особам, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, необхідно одержати допуск та посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами.

11:29 01.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування