05 Грудня, 2023 р., 08:09
Від початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1,5 тис. разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1,4 тис. випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам).
01 Грудня, 2023 р., 08:29
Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. Право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку – за загальним правилом це 18 років.
01 Грудня, 2023 р., 08:28
Свідоцтва про народження дітей, які видані в консульських установах за кордоном мають таку ж юридичну силу, як і документи дитини, які видані відділами ДРАЦС  в Україні.
30 Листопада, 2023 р., 13:24
Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.
30 Листопада, 2023 р., 11:40
  Страх, тривога, агресія — ці почуття ніби важка цеглина, що з’явилася нізвідки і застрягла десь глибоко всередині. Мабуть, свого часу ця подібність і надихнула фахівців на створення простої вправи для вгамування емоцій. Вона й зветься так само — «Цеглина».
30 Листопада, 2023 р., 10:52
Як відомо, 27 липня 2023 року набув чинності Закон «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії». До 27 січня 2024 року органи місцевого самоврядування мають ухвалити рішення про усунення з публічного простору маркерів російської імперської політики, а саме про перейменування топонімів у межах населених пунктів та демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, які не підпадають під дію пам’яткоохоронного законодавства, а також подати до Верховної Ради України пропозиції щодо перейменування населених пунктів.
30 Листопада, 2023 р., 10:52