24 Листопада, 2023 р., 09:33
Це і безпечні фізичні простори, і консультації психологів, юристів та кар’єрних консультантів, і корисні матеріали про те, як будувати своє життя в нових умовах. Наприклад, як правильно подати свій військовий досвід в резюме.
24 Листопада, 2023 р., 09:32
  Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголошує конкурс есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи». Захід відбудеться у рамках Бандерівських читань.
23 Листопада, 2023 р., 13:56
Первомайським районним  управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від  21.11.2023 № 11.1.3-21/24468 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 (далі - повідомлення RASFF).
23 Листопада, 2023 р., 12:53
  82 % освітян зізнаються, що стали більш тривожними та не завжди здатні контролювати власні емоції
23 Листопада, 2023 р., 08:34
  Поговорити з кимось просто зараз. З тим, хто точно вислухає і допоможе зібрати думки до купи.
22 Листопада, 2023 р., 15:05
У вправі «Книжка з малюнком» можна малювати уявно (закривши очі), а можна й по-справжньому. Головне, щоб ви відчули, як гнітючі переживання відділяються від інших ваших думок.
22 Листопада, 2023 р., 10:35
  «Варто битись і підводитись варто,
22 Листопада, 2023 р., 10:33
Спускатися в укриття – на час тривоги. Дбати про сон, їжу та відпочинок – щодня. Займатися спортом – кілька разів на тиждень. Додайте до цих базових потреб ще одну корисну звичку: піклуватися про здорове медіаспоживання – завжди. Адже в умовах війни від достовірності інформації залежать прийняття рішень і збереження життя.
22 Листопада, 2023 р., 09:49
   Плакати чи сміятися? Якщо у вас є можливість обирати – смійтеся. Якщо ви здатні перетворити негативні емоції на джерело позитиву – смійтеся. Якщо хтось каже «не на часі», а вам жарти приносять полегшення – смійтеся. Бо гумор – це не просто захисна реакція організму, це наша ментальна броня.