СПОРТИВНІ НОВИНИ

Дата: 25.03.2024 11:18

Фото без опису   23 березня в селі Мигія, Первомайського району відбулись змагання з волейболу серед жіночих команд організовані громадською організацією «Миколаївська Територіальна Організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «КОЛОС».

Участь у змаганнях взяло шість команд з сільських та селищних громад Миколаївської області – Мигіївська ТГ, Новобузька ТГ, Арбузинська ТГ, Благодатненська ТГ, Братська ТГ, Первомайська ТГ (Миколаївського району).

Почесне І місце у запеклій боротьбі виборола команда Мигіївської ТГ, ІІ місце посіла команда Новобузької ТГ, III місце – команда Благодатненської ТГ.

Від ГО «Миколаївська ТОВ фізкультурно-спортивного товариства «КОЛОС» учасники змагань нагороджені грамотами та медалями, а переможці - кубком. Вітаємо жіночу волейбольну команду Благодатненської громади з призовим місцем та бажаємо подальших спортивних успіхів.Фото без опису