21 Листопада, 2023 р., 13:10
 Дану програму підтримки сільського господарства України, впроваджує Mercy Corps - міжнародна організація, що надає гуманітарну допомогу та сприяє розвитку, що фінансується Фондом Говарда Г. Баффета.
21 Листопада, 2023 р., 13:05
Одним  із пріоритетних завдань Управління СБ України в Миколаївській області є недопущення налагодження протиправних механізмів при закупівлі бюджетним коштом товарів та послуг оборонного призначення, розкрадання коштів виділених на відновлення об’єктів соціальної сфери в громадах регіону, котрі постраждали від збройної агресії рф.
21 Листопада, 2023 р., 10:07
  Сьогодні, 21 листопада, своє 90-річчя святкує мешканка села Благодатне - Катерина Вороненко.
20 Листопада, 2023 р., 15:31
  Якщо вдома батьки чи опікуни розуміють як підтримати дитину, то в школі ваша дитина буде у компанії однолітків та з вчителями, тож важливо, щоб дитина не переживала про те, що вона без своїх важливих дорослих.
20 Листопада, 2023 р., 15:29
  Ось так, простою та зрозумілою мовою, руйнує стигму щодо звернення по ментальну допомогу серед наших захисників Владислав Горанін (https://bit.ly/3G7Z6fo). Він сам ветеран, а нині аспірант кафедри психології, який вже тривалий час працює психологом-консультантом за стандартом «рівний рівному».
20 Листопада, 2023 р., 15:29
І дітям, і дорослим важливі похвала та підтримка. Але від звичайного «молодець» може розвинутися певна залежність, або з часом дитина сприйматиме цю похвалу як нещиру.
20 Листопада, 2023 р., 10:12
Сьогодні чимало з нас потребують допомоги. А як зрозуміти, що саме вам потрібна підтримка спеціаліста?
20 Листопада, 2023 р., 10:09
  «Варто битись і підводитись варто,