25 Грудня, 2023 р., 15:10
Законодавство визначає категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла (площа житла, на яку призначається субсидія з урахуванням понаднормової площі, розраховується шляхом збільшення соціальної норми житла для домогосподарства на 30 відсотків).
25 Грудня, 2023 р., 10:54
Намагайтеся не порушувати звичний ритм сну (важливо лягати та прокидатися в один і той самий час).
22 Грудня, 2023 р., 08:42
У рамках робочої групи «Прозорість та підзвітність» 18-20 грудня уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції у Миколаївській області взяли участь у тренінгу з антикорупційного менеджменту.
21 Грудня, 2023 р., 12:05
Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.
21 Грудня, 2023 р., 09:56
  У середу, 20 грудня, відбувся брифінг за участі заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях – начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Миколаївській області Олега Сокола
21 Грудня, 2023 р., 09:56
  Скільки таких міфів і стереотипів? Безліч. Репутація тисяч українців нині заплямована одним словом: окупація. І навіть після повернення територій на місцевих мешканців ще не раз кривим оком поглядатимуть. Звідки це береться? Як цю стигму подолати?
20 Грудня, 2023 р., 11:15
Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.
20 Грудня, 2023 р., 10:52
Від початку року прокурори подали до суду позовів на 4,8 млрд грн, у тому числі у сфері публічних закупівель – на понад 250 млн грн. Про це повідомив перший заступник керівника Миколаївської обласної прокуратури Денис Фальченко.
20 Грудня, 2023 р., 10:51
  «Варто битись і підводитись варто,