Що треба знати про деокупацію Криму?

Дата: 25.03.2024 10:37

Фото без опису

Громадяни, які не вчиняли правопорушень під час окупації, не мають відчути жодної несправедливості чи дискримінації після відновлення української влади в Криму.

Разом з тим, громадянам України, які наразі проживають в окупації, слід уникати так званих «евакуацій», які влаштовує російська армія, щоб не стати заручниками та важелем тиску на Україну.

Громадяни рф, які незаконно переїхали в Крим за час окупації, мають добровільно залишити півострів, або вони будуть змушені покинути територію після перевірки щодо причетності до вчинення міжнародних злочинів – шляхом прийняття індивідуальних рішень та з урахуванням міжнародних стандартів.

Співпраця з окупантами призводить до руйнування економіки, створює загрозу національній безпеці України, підриває свободу та демократію, а також створює перешкоди для майбутнього розвитку регіону.

Щоб не стати співучасниками злочинів окупаційного режиму рф – уникайте співпраці з російською армією та окупаційними адміністраціями.