19 Січня, 2024 р., 10:52
  Організатори «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» дбають про своїх учасників. Тож старти проводяться в місцях, обладнаних укриттями. відбувається постійна координація з правоохоронними та іншими органами, що дозволить убезпечити школярів від можливих ризиків. На час повітряних тривог змагання призупиняються.
18 Січня, 2024 р., 15:37
18 січня 2024 року в приміщенні Первомайського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях був проведений захід із неповнолітнім суб’єктом пробації присвячений Дню Соборності України.
18 Січня, 2024 р., 14:43
  Сьогодні, 18 січня, у Благодатненській сільській раді відбувся звіт дільничого офіцера поліції Благодатненської громади - Сергія Плахотнюка.
18 Січня, 2024 р., 11:32
  Поцікався безпекою доріг та місця призначення;
18 Січня, 2024 р., 11:23
  До 90 % українців мають хоч один симптом, який свідчить, що їм необхідна психологічна допомога, 50 % українців, які перебувають в країні, потребуватимуть психологічної допомоги. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
18 Січня, 2024 р., 11:22
  Ганна Різатдінова – чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики, а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
18 Січня, 2024 р., 11:17
  З двох речей. Перша – усвідомлення того, що психолог – не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом – це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.
18 Січня, 2024 р., 11:15
Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області наголошує, що до 20 вересня 2019 року всі українські підприємства харчової галузі, зокрема, і  заклади освіти, які надають послуги з харчування, а також постачальники та перевізники харчових продуктів, мали впровадити систему управління безпечністю харчування НАССР.
18 Січня, 2024 р., 11:09
Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співробітництво між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 14.10.2022 року та з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, надаємо копії повідомлень, які надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками (лист від 08.01.2024 №11538-001.1/002.0/17-23) в рамках міжнародної взаємодії та  обміну інформацією:
18 Січня, 2024 р., 09:08
  250 учнівських команд Миколаївщини вже долучилися до наймасштабніших змагань країни серед школярів. Про це сьогодні, 17 січня, на брифінгу повідомив начальник управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації Михайло Ніколаєв.