19 Січня, 2024 р., 10:53
  Іноді буває, коли людина хоче обговорити свій стан зі спеціалістом, та від слів «психолог», «психіатр» чи «психотерапевт» виникає дискомфорт.
19 Січня, 2024 р., 10:52
  Звертай увагу на знаки, які можуть врятувати життя: «Увага, міни!», «Небезпечно», «Danger mines!» тощо.
19 Січня, 2024 р., 10:52
  Організатори «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» дбають про своїх учасників. Тож старти проводяться в місцях, обладнаних укриттями. відбувається постійна координація з правоохоронними та іншими органами, що дозволить убезпечити школярів від можливих ризиків. На час повітряних тривог змагання призупиняються.
18 Січня, 2024 р., 15:37
18 січня 2024 року в приміщенні Первомайського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях був проведений захід із неповнолітнім суб’єктом пробації присвячений Дню Соборності України.
18 Січня, 2024 р., 14:43
  Сьогодні, 18 січня, у Благодатненській сільській раді відбувся звіт дільничого офіцера поліції Благодатненської громади - Сергія Плахотнюка.
18 Січня, 2024 р., 11:32
  Поцікався безпекою доріг та місця призначення;
18 Січня, 2024 р., 11:23
  До 90 % українців мають хоч один симптом, який свідчить, що їм необхідна психологічна допомога, 50 % українців, які перебувають в країні, потребуватимуть психологічної допомоги. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.