23 Січня, 2024 р., 11:59
  У часи випробувань для нашої країни, долучайся до священної місії – захисту Батьківщини. Саме твоя рішучість, сміливість та високий рівень професіоналізму можуть зробити вирішальний вклад в нашу спільну перемогу.
23 Січня, 2024 р., 11:06
Сьогодні поговоримо про стихійну торгівлю. Відповідно до статті 14 Закону України “Про захист прав споживачів” споживач має право на безпеку продукції, а саме на те, щоб продукція за звичайних умов її використання, зберігання і транспортування була безпечною для його життя, здоров'я, навколишнього природного середовища. Чи забезпечене це право у випадку вуличної торгівлі? Питання риторичне.
23 Січня, 2024 р., 10:38
  Протягом 2023 року до місцевих бюджетів району надійшло податків і зборів у сумі 1,994 млн грн, що на 9,1% більше до планових призначень. Про це на брифінгу у вівторок, 23 січня, повідомила виконувач функцій і повноважень начальника Вознесенської РВА Антоніна Шарата.
23 Січня, 2024 р., 09:34
Звертай увагу на знаки, які можуть врятувати життя: «Увага, міни!», «Небезпечно», «Danger mines!» тощо.
23 Січня, 2024 р., 09:33
  Існують базові правила, які допоможуть підтримати дитину у складні часи. Вони повертають відчуття стабільності та безпеки. Одне з таких — дотримання режиму дня:
23 Січня, 2024 р., 09:32
  Цього сезону запустили тестовий режим проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
23 Січня, 2024 р., 08:55
 Інформуємо, що за інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розширює програму підтримки модульними зерносховищами, в тому числі і на Миколаївську область. Для участі у програмі фермерам потрібно мати щонайменше 100 га земель в офіційному обробітку та використовувати отримані сховища для зберігання власно вирощеної продукції. Перевага при відборі заявок надаватиметься підприємствам, які встановлюватимуть модульні зерносховища на території області.
23 Січня, 2024 р., 08:46
Грип птиці — висококонтагіозне вірусне захворювання птиці, яке у диких птахів може протікати безсимптомно, проте, серед домашньої птиці може викликати гострий перебіг захворювання та загибель. Існує ризик передачі хвороби людині.
22 Січня, 2024 р., 15:30
Почесні донори України мають право на отримання надбавки до пенсії у розмірі 10 відсотків затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Дану норму встановлено статтею 21 Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» від 30.09.2020 № 931-IX. Згідно зі статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» з 1 січня прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць встановлено у розмірі 2920,00 грн. Відповідно, надбавка до пенсії почесним донорам з 1 січня становить 292,00 грн (у 2023 році ця сума складала 258,9 грн).