31 Січня, 2024 р., 10:15
  Олег Верняєв – Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики, а ще національний амбасадор цього проєкту
31 Січня, 2024 р., 10:13
  «Дихання по квадрату» — одна з найпоширеніших технік, яка допоможе опанувати емоції, знизити відчуття тривожності, наситить організм киснем. Вона не потребує особливих умов, тож виконати її можна будь-де: вдома, в машині, в школі чи в укритті.
31 Січня, 2024 р., 10:13
Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця.
30 Січня, 2024 р., 11:19
 Обов’язок  подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи виникає у громадян, які протягом звітного року отримували:
30 Січня, 2024 р., 11:16
30 Січня, 2024 р., 10:07
   Шановні мешканці села Благодатне!
30 Січня, 2024 р., 10:06
  Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.
30 Січня, 2024 р., 10:05
  Особистість людини, її самооцінка, світогляд формуються з дитинства. Неабияку роль у цьому відіграють стосунки з батьками чи опікунами, які є авторитетом, джерелом любові та безпеки (або ж принаймні мають бути).
29 Січня, 2024 р., 10:05
Тоді близько 500 українських воїнів зупинили на певний час трьохтисячну більшовицьку армію Муравйова, що дало змогу підписати Брестський мир представника УНР з країнами Четвертного Союзу. Детальніше про цей бій розповідає Український інститут національної пам'яті.