08 Лютого, 2024 р., 09:53
  Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця.
07 Лютого, 2024 р., 14:24
Умови призначення та тривалість спеціального стажу роботи, що дають право на призначення пенсії за вислугу років, залежить від професій/посад, на яких працювала людина та Закону, згідно з яким призначається така пенсія.
07 Лютого, 2024 р., 09:35
07 Лютого, 2024 р., 09:34
  Національний Фестиваль "Код Нації" спільно з проєктом «ПроМову» проводить Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.
06 Лютого, 2024 р., 10:29
06 Лютого, 2024 р., 10:29
Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть буть ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.
06 Лютого, 2024 р., 10:20
  Другий етап загально-національного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» офіційно розпочався вчора, 5 лютого. Щоб учасники осягнули масштабність проєкту і обмінялися враженнями, п'ять міст і областей – Київ, Львів, Київщина, Дніпропетровщина й Одещина – вийшли у телеміст. Побажав удачі школярам і заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.
06 Лютого, 2024 р., 09:09
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток українських переробних підприємств у таких галузях: виробництво упаковки та пакувальних матеріалів, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти для відновлення та відбудови (будівельні матеріали, вікна, двері, металоконструкції, електротовари тощо).
06 Лютого, 2024 р., 08:33
  У понеділок, 5 лютого, офіційно розпочалися змагання у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», до якого долучилася й Миколаївська область. Це другий етап, який відбуватиметься на рівні територіальних громад.