14 Жовтня, 2017 р., 10:24
14 жовтня у Семенівці також відбулася ще одна важлива подія для усієї громади. На місцевому стадіоні пройшов футбольний турнір пам`яті Леоніда Курченка, який не проводився вже кілька років, і дуже приємно, що зараз з`явилась така можливість. У громаді в цьому році знову відновили традицію проводження цього турніру. Участь взяли футбольні команди із сіл нашої громади - Семенівка, Садове, Воєводське та Благодатне.  Перед початком гри голова ОТГ Володимир Неграй подарував командам футбольні м’ячі та побажав усім сил та удачі. Підтримала гравців і т.в.о. старости села Семенівка Ірина Герасименко. З словом виступив Різун Володимир Григорович колишній вчитель фізкультури, розповівши, про історію започаткування турніру пам’яті Леоніда Курченка.  У першій грі зустрілися команди Воєводське – Благодатне, з рахунком 5:4 перемогла команда Воєводського. У другій зустрічі змагалися Садове – Семенівка, з рахунком 2:1 перемогла команда Семенівки. У боротьбі за третє місце команда Благодатного програла команді Садове, а у боротьбі за перше місце між командими Семеніка – Воєводське, сильнішими виявилися семенчани, які перемогли з рахунком 3: 0. Таким чином кубок ім.Л.Курченка залишився у Семенівці.
14 Жовтня, 2017 р., 09:20
14 жовтня на свято Покрови Семенівка відзначає День рідного села. Як і завжди в церкві пройшла літургія та молебен біля хреста, настоятель храму о. Валентин благословив призовників на службу в армії. Продовжилось свято біля Будинку культури, де проходила ярмарка з товарами декоративно-ужиткового мистецтва, виставкою малюнків та дарів осені. Також для діток були атракціони, дитячі автомобілі, надувні батути, гірка. Офіційна частина свята розпочалась із зустрічі поважних гостей. На свято завітав депутат обласної ради Талпа Михайло Володимирович, голова ОТГ Неграй Володимир Анатолійович, звичайно на святі були присутні т.в.о старости села Семенівка Герасименко Ірина Дем`янівна, директор ПРАТ «Оберіг» Бойко Олег Серійович, т.в.о. старости села Садове із делегацією Мороз Анатолій Анатолійович, голова ради ветеранів Фендик Алла Миколаїна.  Усі гості щиро привітали семенчан із святами. Грамотою обласної ради Талпа М. В. нагородив – Лисенка В.В. , Денесюка Ю.М. , Давиденко Н.Л. . Грамотою виконавчого комітету Благодатненської сільської ради Неграй В.А. нагородив Бікбаєва В.А. , Циноборенка М.О. , Мартинюка М.Г. , також голова від громади вручив будинку культури подарунки - костюми для танцювального ансамблю. Грамотою Семенівського старостинського округу Герасименко І.Д. нагородила – Зубенко Н.І. , Штиль Л.І., Фендик А. М., Горошко А.І., ПодковирінУ Ж.В., Діку Т.Г., Яцемірська С.В. . Голова ради ветеранів Фендик А.М. оголосила хвилину мовчання за полеглими земляками та покладання квітів до меморіалу.  Звичайно, Будинок культури підготував чудову концертну програми з нагородженням почесних жителів села. Художніми номерами та подарунками привітали призовників Денисюка Андрія та Ковальова В`ячеслава; наймолодшого жителя села Ковальського Вадима, який народився 1 жовтня; найстаршу жительку села серед жінок Коваленко Євгенію Григорівну яка народилась 1924 року, та серед чоловіків Мицика Івана Архиповича, який народився 1926 року. Вшанували найстарших жителів із старостинського округу з села Булацелове Деменко Галину Фомівну, яка народилась 1922 року, та з Семенівки – Журавель Є.В. 1925 р., Токмакову Р.І. 1926 р., Біловол К.М. 1927 р. , Ляпало О.М. 1927р. .  Напередодні свята проводився конкурс по благоустрою приватних домоволодінь у номінації «Квітучий двір» переможцями визнали Коваленко Олену Миколаївну та Василя Григоровича і Зубенка Володимира Петровича та Раїсу Миколаївну. Традицією об’єднаної громаді стало запрошення на День села інших колективів громади. Ось і в Семенівку завітали колективи із села Садове - ансамбль «Ренесанс», вокальний ансамбль «Віночок», танцювальний ансамбль «Вишенька». Ну і звичайно колективи Семенівського Будинку культури, які подарували свої номери: усі п’ять вікових груп танцювальних колективів Будинку культури - підготовча, перша молодша, друга молодша, середня, АЕТ «Балаболи», жіночий вокальний ансамбль, дует Оксана Бондар та Тетяна Давиденко, виступ вихованців дошкільного навчального закладу, школярів, Тетяна Почеха,  Продовжилось святкування на місцевому стадіоні та ввечері концертом «Родинне свято» в Будинку культури.
12 Жовтня, 2017 р., 16:34
11 жовтня, на стадіоні смт. Арбузинка, пройшли фінальні змагання з футболу серед учнів загально-освітніх шкіл.
09 Жовтня, 2017 р., 11:57
7 жовтня в селі Новогригорівка відбувся святковий концерт присвячений Дню села.
09 Жовтня, 2017 р., 11:48
6 жовтня в Воєводській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч школярів з бійцями АТО. На зустрічі були присутні бійці  Віктор Зосімов, Іван Тофан та волонтер Дмитро Зосімов.
05 Жовтня, 2017 р., 15:47
Сьогодні, 5 жовтня, голова ОТГ Володимир Неграй та т.в.о.  старости с.Семенівка Ірина Герасименко,  відвідали жителів найменшого села у громаді -Булацелове. Уважно вислухали усі проблеми та потреби місцевих, подарували харчові набори, людям похилого віку, а саме – Деменко Галині Федорівні, Маштаралюк  Надії Семенівні, Зборищенко Галині Миколаївні.
03 Жовтня, 2017 р., 16:16
30 вересня село Садове вітало усіх жителів з знаменною датою, 137-ю річницею свого заснування.
02 Жовтня, 2017 р., 15:00
ДО ПИТАННЯ ПРО СОЦІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ
02 Жовтня, 2017 р., 14:25
ЩОБ В ОСЕЛЯХ БУЛО ТЕПЛО
02 Жовтня, 2017 р., 14:21
На території  Благодатненської с/р, до Міжнародного дня ветерана та Дня людей похилого віку відвідано 17 довгожителів громади,яким виповнилося 90 років і більше та надана допомога продуктовими наборами.