28 Вересня, 2017 р., 15:34
26 вересня  була проведена  позачергова 11-та сесія 8-го скликання  депутатів Благодатненської сільської ради. Із  обраних 22 депутатів на сесію сільської ради прибуло  14 депутатів.
21 Вересня, 2017 р., 10:41
20 вересня голова ОТГ Володимир Неграй, в селі Воєводське провів зустріч з місцевими жителями.
12 Вересня, 2017 р., 14:36
         11 вересня, голова ОТГ Володимир Неграй відвідав нараду з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи, яку провів у м.Києві в Національному медичному університеті ім. Олександра Богомольця  президент Петро Порошенко.
12 Вересня, 2017 р., 09:57
10 вересня , у селі Воєводське відбулися спортивні змагання присвячені Дню фізичної культури та спорту України.
12 Вересня, 2017 р., 09:28
До Дня фізичної культури та спорту України, спортивна бібліотека в селі Воєводське від громади отримала потребуючі для них подарунки –  фітнес м’ячі та коліщата для пресу.
11 Вересня, 2017 р., 13:25
Восьмого вересня у селі Воєводське, Благодатненської  сільської ради, на центральному стадіоні, відбувся відкритий Олімпійський урок в програмі спартакіади Воєводської школи до Дня фізичної культури і спорту України.
11 Вересня, 2017 р., 09:54
В громаді продовжуються роботи по ремонту доріг.
05 Вересня, 2017 р., 15:59
Фотозвіт з урочистої лінійки 1-го вересня в Рябоконевській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
05 Вересня, 2017 р., 15:56
Воєводська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 вересня,також зустрічала першачків та учнів. Радо вітали усіх директор школи - Коротич Н.І., т.в.о. староста села Воєводське - Крючков С.В., настоятель Свято-Покровського храму отець Миколай.  В перший клас, цього року було прийнято 19 діток. Випускники в свою чергу, вручили першачкам приємні подарунки. Від громади школа отримала, як і інші школи, футбольні м`ячі. Воєводське - удачі!!!