28 Березня, 2024 р., 10:46
  Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у березні-червні 2024 року проводить II Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя».
28 Березня, 2024 р., 10:46
  У Мостівській громаді завершився другий етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу. Боротьба була запеклою, адже у поєдинках зійшлися найкращі футболісти Козубівської та Олександрівської гімназій, а також Сухобалківського та Мостівського ліцею.
28 Березня, 2024 р., 10:43
  22 березня 2024 року на базі Щербанівського ДЮСШ відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Дорошівської територіальної громади.
28 Березня, 2024 р., 10:42
  Тривожність і відчуття напруги в тілі — основні наслідки тривалого стресу, згідно з останнім дослідженням Gradus Research за жовтень 2023 року. Ці симптоми — вагома причина звернутися до спеціаліста або свого сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер може надавати підтримку з ментального здоров’я.
28 Березня, 2024 р., 10:40
Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» страхувальник відкриває окремий поточний рахунок для зарахування страхових коштів у банках, або в Держказначействі, якщо є бюджетною установою. Кошти, що надходять на зазначений рахунок, обліковуються на окремому субрахунку.
26 Березня, 2024 р., 11:38
Урядом відновлюються позапланові перевірки у сфері надання житлово-комунальних послуг. Відповідну постанову №261 ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 8 березня 2024 року, шляхом внесення змін до постанови №303 від 13.03.2022, яка встановлювала мораторій на проведення заходів державного контролю та ринкового нагляду в умовах воєнного стану.
26 Березня, 2024 р., 11:17
  26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.
26 Березня, 2024 р., 11:17
Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу!
26 Березня, 2024 р., 11:15
  Доглядати поранених ветеранів – важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких
26 Березня, 2024 р., 11:14
  💁‍♀️Мета челенджу: 🔵 покращення рівня рухової активності учасників заходу, пропаганди здорового та активного способу життя; 🟡 моральної підтримки Воїнів та збір благодійних внесків на допомогу ЗСУ, а саме 123-ї окремої бригади територіальної оборони, в якій несуть службу освітяни Миколаївської області.