04 Квітня, 2024 р., 15:09
   ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі – Сертифікатна програма). Старт навчання 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 8 квітня включно. Сертифікатна програма погоджена Національним агентством України з питань державної служби та впроваджується у рамках проєкту «Розширення професійних горизонтів: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Проєкт втілюється за сприяння Програми реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Мета – сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації ветеранів та ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням. Після навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади. Детальніша інформація про Сертифікатну програму та умови відбору за посиланнямhttp://bit.ly/3uXJFoh
04 Квітня, 2024 р., 15:02
  Порядок проведення перерахунку пенсій пенсіонерам, які продовжують працювати, визначено частиною четвертою статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 та постановою правління Пенсійного фонду України від 18.05.2018 № 10-1.
04 Квітня, 2024 р., 08:27
Відповідно до статті 1 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» № 2109 - ІІІ від 16.11.2000 (зі змінами) (далі — Закон № 2109-ІІІ), якщо особа з інвалідністю з дитинства або дитина з інвалідністю має право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника (державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» і державну соціальну допомогу, ці виплати призначаються одночасно.
03 Квітня, 2024 р., 09:07
  Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” № 1105 від 23.09.1999 (із змінами, далі — Закон № 1105) встановлено, що щомісячні страхові виплати підлягають перерахуванню щороку, з 1 березня, на коефіцієнт, що враховує показники зростання споживчих цін та середньої заробітної плати (доходу) в Україні.
03 Квітня, 2024 р., 09:03
       Первомайським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 28.03.2024 № 11.1.3-21/6261 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 березня 2024 року № 2024.2121-fup4 (далі - повідомлення RASFF).
02 Квітня, 2024 р., 08:56
  Я співчуваю
01 Квітня, 2024 р., 14:58
Завершення II етапу Всеукраїнських шкільних ліг: учні Кривоозерської громади продемонстрували свою майстерність в спортивному орієнтуванні 01 Квітня 2024
01 Квітня, 2024 р., 14:57
  Організатори «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» підготували щось дуже корисне і цікаве.
01 Квітня, 2024 р., 14:56
  Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу!
01 Квітня, 2024 р., 14:56
  Тема Криму та його деокупації після 2019 року, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, почала активно відпрацьовуватися на рівні державних органів та закріпилась завдяки затвердженій Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій АР Крим та м. Севастополя.