01 Березня, 2024 р., 15:47
Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про те, що відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Первомайській районній військовій адміністрації Протоколу від 27.02.2024 №1.
01 Березня, 2024 р., 15:47
     Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 14.10.2022 з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, надає копію повідомлення від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:
01 Березня, 2024 р., 10:47
Чи призначається застрахованій особі допомога по тимчасовій непрацездатності у періоді відпустки без збереження заробітної плати?
01 Березня, 2024 р., 10:01
Естафету II етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Южноукраїнській міській територіальній громаді перейняли юні баскетболісти закладів загальної середньої освіти.
01 Березня, 2024 р., 08:45
  Порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 326 (далі – Порядок 326) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/326-2022-%D0%BF#n441) 1. Відповідно до підпункту 9 пункту 2 Порядку 326 розроблення методики щодо шкоди, яка завдана земельним ресурсам покладено на Мінагрополітики. Так, Мінагрополітики на виконання вищезазначеного затвердило наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 18 травня 2022 року № 295 «Про затвердження Методики визначення шкоди та збитків завданих земельному фонду України внаслідок збройної агресії російської федерації», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30 травня 2022 року за № 586/37922 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0586-22#Text) Довідково: вищезазначена методика поширюється на власників земель та землекористувачів, підприємства, установи та організації, земельним ділянкам яких були завдані шкода та збитки внаслідок збройної агресії російської федерації. 2. Також, відповідно до підпунктів 18 і 19 пункту 2 Порядку 326 розроблення методики щодо економічних втрат підприємств (крім підприємств оборонно-промислового комплексу), у тому числі господарських товариств та втрат установ та організацій (крім установ та організацій оборонно-промислового комплексу) покладено на Мінекономіки та Фонд державного майна. Так, Мінекономіки та Фонд державного майна на виконання вищезазначеного затвердило спільний наказ Міністерства економіки України та Фонд державного майна України від 18 жовтня 2022 року № № 3904/1223 «Про затвердження Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв'язку із збройною агресією російської федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2022 року за № 1522/38858 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1522-22#Text) Довідково: вищезазначена методика застосовується під час оцінки (визначення розміру) реальних збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям, іншим суб'єктам господарювання всіх форм власності внаслідок втрати, руйнування або пошкодження їх майна у зв'язку зі збройною агресією російської федерації (далі - збройна агресія), оцінки (визначення розміру) упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності зазначеними суб'єктами господарювання, а також оцінки потреб у відновленні майна суб'єктів господарювання. 3. Також, відповідно до підпункту 22 пункту 2 Порядку 326 розроблення методики щодо шкоди, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці покладено Мінагрополітики за погодженням із Держпродспоживслужбою. Так, Мінагрополітики на виконання вищезазначеного затвердило наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 червня 2023 року № 1328 «Про затвердження Методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи-підприємці, внаслідок збройної агресії російської федерації», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 липня 2023 року за № 1182/40238. (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1182-23#n14) Довідково: вищезазначена методика врегульовує питання щодо визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особипідприємці, внаслідок збройної агресії російської федерації.
29 Лютого, 2024 р., 09:51
Щоб не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.
28 Лютого, 2024 р., 09:40
Відповідно до листа Держекоінспекції Південно-Західного округу від 14 лютого 2024 року № 631/4.4, з метою посилення заходів державного нагляду щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, Благодатненська сільська рада повідомляє наступне:
28 Лютого, 2024 р., 09:02
У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.