22 Березня, 2024 р., 14:10
Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.
22 Березня, 2024 р., 14:10
Команда юнаків Кам’яномостівського ліцею – тому справжній доказ.
22 Березня, 2024 р., 08:53
Первомайським районним управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від  14.03.2024 № 11.1.3-21/5165 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 13 березня 2024 року № 2024.0905-fup8 (далі — повідомлення RASFF).
20 Березня, 2024 р., 14:38
  Нерідко, щоб підтримати людину в скорботі, ми намагаємося прискорити процес горювання, заперечити переживання або заспокоїти фразами на кшталт «Втрати роблять нас сильнішими». Проте це так не працює.
20 Березня, 2024 р., 11:27
  Мінеральні речовини входять до складу всіх клітин і тканин організму, гормонів та ферментів. Вони потрібні для нормальної діяльності серцево-судинної, нервової, м'язової та інших систем, беруть участь у синтезі важливих сполук, обмінних процесах, кровотворенні, травленні, нейтралізації шкідливих речовин, у побудові тканин організму та забезпечують сталість внутрішнього середовища.
20 Березня, 2024 р., 11:26
  З настанням весни в організмі людини відчувається дефіцит вітамінів.
20 Березня, 2024 р., 11:24
Що таке збалансоване харчування і як його збалансувати?
20 Березня, 2024 р., 09:48
На базі Первомайської гімназії №5, серед юних спортсменів та спортсменок освітніх закладів району, відбувся ІІІ етап змагань із баскетболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
20 Березня, 2024 р., 09:28
У понеділок, 18 березня, на базі Арбузинського ліцею № 2 ім. Т. Г. Шевченка Арбузинської селищної ради відбулися захопливі змагання з футзалу, що стали частиною унікального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».