ПОЛІПШЕННЯ ІМУНІТЕТУ ПІД ЧАС КОРОНАВІРУСУ COVID – 19

Вакцина від коронавірусу і досі не знайдена, хоча багато вчених з усього світу займаються її винаходом.  Офіційна позиція ВООЗ така: рекомендованих ліків для профілактики або лікування COVID-19 поки немає. Також вчені не мають єдиної думки про те, як можливо уникнути зараження. Але вчені та медики солідарні в одному – імунітет людини  має дуже велике значенні, як при можливому заражені так і в період одужання людини.

13:23 21.04.2020

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА щодо програми здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

Механізм надання підтримки за даним напрямом визначено постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» від 01.03.2017 № 130 (із змінами від 03.03.2020 № 195).

10:10 17.04.2020

Профілактика розповсюдження короновірусу на підприємствах і в побуті

Керуючись рекомендаціями МОЗ України, пропонуємо керівникам підприємств, громадських закладів, об’єктів торгівлі, громадського харчування, підприємств громадського транспорту вжити попереджувальні заходи з організації роботи щодо недопущення виникнення та розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19).

11:23 16.04.2020