11 Березня, 2024 р., 14:12
  Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба. Це не настрій чи стан. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я.
11 Березня, 2024 р., 14:12
У Коблівській громаді завершився етап змагань з футзалу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» між здобувачами закладів загальної середньої освіти.
11 Березня, 2024 р., 14:12
  Як повідомляє Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України, участь у заході взяли близько 450 школярів, які сформували 45 команд.
11 Березня, 2024 р., 13:28
  9 березня 2024 року – 210 років із дня  народження Тараса Шевченка, найвидатнішого українського поета усіх часів. Його ім’я стало символом України та свободи, його філософія – національною ідеєю, а твори – обов’язковою частиною нашого життя.
09 Березня, 2024 р., 10:16
З метою забезпечення суспільства своєчасною, достовірною i повною довідковою інформацією  на сайті  ДПС України в межах створення Електронної інформаційної системи (Електронного уряду) функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий pecypc  (далі — 3IP) доступ до якого здійснюється через вебпортал ДПС aбo безпосередньо через будь-яку пошукову систему в мережі інтернет.
09 Березня, 2024 р., 09:51
   9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.
08 Березня, 2024 р., 10:14
Постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 656 «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій».
08 Березня, 2024 р., 10:13
  Шановні жінки, щиро вітаю зі святом весни, чарівності, краси та жіночності!
08 Березня, 2024 р., 10:12
  Більшу частину свого часу ми проводимо у власних думках. Це море, в якому наші тривоги утворюють нестримні хвилі. Їх складно контролювати, і вони часто заважають нам ясно мислити — прокидаєшся вранці, а голова, мов у тумані. За що хапатися?