03 Жовтня, 2023 р., 14:34
  З першого жовтня на території Миколаївської області знову запрацювали Пункти Незламності. Про це сьогодні, 3 жовтня, під час брифінгу повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва.
03 Жовтня, 2023 р., 13:12
  Анатолій Пашинський, PhD, адвокат, радник ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», долучився до навчання тренерів для помічників ветеранів, яке організувало в Києві Мінветеранів за підтримки ПРООН в Україні та міжнародних донорів.
03 Жовтня, 2023 р., 13:11
Сором залишається найбільшою перешкодою на шляху молоді до фахівців з ментального здоров’я. З ним також межує страх відкритися рідним. Це один з висновків глобального соціологічного дослідження, яке цього року провели на замовлення Третього саміту перших леді та джентльменів.
03 Жовтня, 2023 р., 13:09
 02 жовтня 2023 року з метою з’ясування умов проживання, соціальних потреб, взаємовідносин у родині та попередження вчинення нових правопорушень фахівцем першої категорії Первомайського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Євгенієм Пономаренком спільно з дільничним офіцером поліції відділення поліції №1 Первомайського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Володимиром Ільїним здійснено спільне відвідування суб'єктів пробації за місцем їх проживання.
02 Жовтня, 2023 р., 16:22
Первомайським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 26.09.2023 №11.1.3-21/20694 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 25 вересня 2023 року № 2023.6455-fup 12 (далі - повідомлення RASFF).
02 Жовтня, 2023 р., 16:15
  Урок транслюватиметься на телеканалі «Суспільне.Культура» та на YouTube-каналі «Перший» 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі.
02 Жовтня, 2023 р., 16:13
  Гранатометник, оператор БпЛА, снайпер і навіть пекар – є велика кількість спеціальностей, з якими ти можеш бути корисним у цій війні. Ми підберемо той фах, який максимально відповідає твоїм здібностям та досвіду. Ми навчимо тебе всьому, що необхідно для того, щоб знищувати ворога та звільняти українські землі максимально ефективно
02 Жовтня, 2023 р., 16:09
 У межах ініціативи першої леді України Олена Зеленська щодо створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки спільно з ВООЗ та Міністерство охорони здоров'я України було створено довідник, який пропонує техніки з допомоги іншим і насамперед собі.
02 Жовтня, 2023 р., 11:16
Такий професійний та особистий виклик прийняли та долають працівники шпиталів в Харкові та Миколаєві. Майже 600 днів повномасштабної війни зовсім поруч звісно відобразилися на їх психоемоційному стані. На допомогу їм приходять психологи, що беруть участь у проєкті «Посилення спроможності закладів охорони здоров'я та формування стійкості працівників медичної сфери», що реалізується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська.