20 Вересня, 2023 р., 13:37
  Боятися - це нормально. А визнавати свій страх - сильно.
20 Вересня, 2023 р., 13:37
  У вівторок, 19 вересня, відбувся брифінг начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма та першого заступника голови Миколаївської обласної ради Антона Табунщика за підсумками проведення Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Миколаївської області.
20 Вересня, 2023 р., 13:34
  У вівторок, 19 вересня, на засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Миколаївської області було визначено потреби та пріоритетні питання для регіону.
20 Вересня, 2023 р., 11:57
  Під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке пройшло у Миколаєві 19 вересня, заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов порушив питання розширення мережі ЦНАПів шляхом взаємодії з РОМС.
20 Вересня, 2023 р., 11:57
  У Києві розпочалося навчання для тренерських команд майбутніх помічників ветеранів на обласному рівні. Двадцять науковців і викладачів провідних вишів пройдуть інтенсивний курс «Теорія та практика підготовки фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб». Він є частиною експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження в Україні інституту помічника ветерана.
19 Вересня, 2023 р., 13:44
У вересні особам з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на виплату пенсій, неотриманих за минулі періоди, додатково спрямовано 536 млн грн. Уряд, постановою від 05.09.2023 № 944, вніс зміни до бюджету Пенсійного фонду України на 2023 рік, збільшивши до 1 млрд грн цільові призначення на виплату пенсій за минулі періоди особам з числа ВПО.
19 Вересня, 2023 р., 09:53
  Центр здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» працює вже 11 років в багатьох напрямах, пов’язаних із підтримкою та відновленням психічного здоров’я. А проєкт центру «Телеклініка» пропонує консультацію, психотерапію чи лікарський супровід онлайн.
19 Вересня, 2023 р., 09:52
  Триває процес прийому заяв до конкурсного відбору кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проєкту Мінветеранів.
18 Вересня, 2023 р., 16:25
Що сказати, щоб близькій людині стало трохи легше? Як дати їй зрозуміти, що вона не сама, і що може відкритися?
18 Вересня, 2023 р., 16:22
Радник заступника керівника Офісу Президента України Олексій Рябикін відповідаючи на питання про майбутнє так званого «військового» податку на доходи фізичних осіб у громадах, наголосив, що у 2021 році територіальні громади високих доходів завдяки цьому виду податку не отримували.