16 Жовтня, 2023 р., 20:44
У понеділок, 16 жовтня, відбувся брифінг за участі в.о. директора департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації Світлани Григор'євої та її заступника Олександра Нефьодова.
16 Жовтня, 2023 р., 10:33
  "Варто битись і підводитись варто,
13 Жовтня, 2023 р., 13:13
  Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Європейської культурної асамблеї, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнського товариства «Знання» України.
13 Жовтня, 2023 р., 13:10
  Чи відчуваєте ви повагу від суспільства? З якими труднощами зіштовхуєтесь після повернення з війни? Чи виконує держава зобов’язання перед вами?
13 Жовтня, 2023 р., 13:05
  «Варто битись і підводитись варто,
13 Жовтня, 2023 р., 09:18
      Первомайським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист лист Держпродспоживслужби від 11 жовтня 2023 року № 11.1.3-21/21643 стосовно виявлення хлорпірифосу в органічній зеленій каві (походженням з Гондурасу), що експортувалась з Німеччини (відправник: Rehm & Benecke Coffee GmbH & Co., Hamburg) до України (отримувач: ТОВ «Кофітон», вул. Ломоносова 75 а, м. Київ, 03189).
13 Жовтня, 2023 р., 09:03
Коли чергова криза вибиває ґрунт з-під ніг, можна відчути, що ви більше не знаєте, ким ви є. Зібрати себе заново — справжній виклик, і почати цю роботу можна з визначення своїх цінностей.
12 Жовтня, 2023 р., 16:49
Задля розширення майданчиків комунікації Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України створив офіційну сторінку у Твіттері: https://twitter.com/congresmrv