15 Лютого, 2024 р., 11:21
  Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця.
15 Лютого, 2024 р., 09:24
  Владислав Гераскевич – перший в Україні скелетоніст, учасник двох Олімпійських ігор.
14 Лютого, 2024 р., 09:15
Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу! Військово-Морські Сили Збройних Сил України запрошують громадян на військову службу за контрактом. Телефонуйте за номером +38 097 041 17 55
14 Лютого, 2024 р., 09:11
  У вівторок, 13 лютого, у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» для місцевих медіа Миколаївщини проведено тренінг з надання першої психологічної допомоги, базових навичок стресостійкості та правил взаємодії з ветеранами.
14 Лютого, 2024 р., 09:10
5 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію», який наблизив Україну до міжнародних стандартів, визначив організаційно-правові засади для створення пробації України та забезпечив впровадження у державі нової системи заходів кримінально-правового характеру.
13 Лютого, 2024 р., 10:51
До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок.
13 Лютого, 2024 р., 10:34
Цей проєкт – не просто змагання, це інноваційний проєкт, де спорт поєднується з неформальною освітою та розвитком soft skills у молоді
13 Лютого, 2024 р., 10:09
  «Чому він загинув, а я живий?»