23 Травня, 2023 р., 16:46
01 червня 2023 року о 10.00 на базі Навчально- науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в АПК, що розташований біля с. Сеньчине, Миколаївського району, Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса), в рамках Міжнародного форуму «Продовольча безпека України в умовах війни і післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри» відбудеться Міжнародний День поля.
23 Травня, 2023 р., 15:23
Так. Відповідно до п. 45.1. ст. 45 розд. ІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податків – фізична особа зобов’язаний визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.
19 Травня, 2023 р., 08:10
Громадянину, який отримав посвідчення «учасника бойових дій» та хоче оформити пільги на оплату житлово-комунальних послуг, потрібно звернутися до органу Пенсійного фонду України та подати заяви:
18 Травня, 2023 р., 14:59
Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанси «Прямої телефонної лінії»:
18 Травня, 2023 р., 14:58
Як консультація інспектора допомогла працівниці з Херсону отримати заробітну плату та припинити трудові відносини із роботодавцем
18 Травня, 2023 р., 14:57
Питання працевлаштування вагітних жінок є дуже актуальною темою. Вагітність є особливим періодом у житті жінки, коли вона потребує особливого захисту та підтримки, включаючи захист її прав на робочому місці. В рамках рубрики #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ ми розгляємо нас тупне питання:
18 Травня, 2023 р., 14:56
Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці роз’яснює: правові та організаційні засади залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності (далі - суспільно корисні роботи), а також питання соціального захисту працездатних осіб, що залучаються до їх виконання визначаються Порядком залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженим постановою  Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 №753 (далі – Порядок №753).
17 Травня, 2023 р., 08:41
 З 1 січня 2023 року почали діяти зміни до Податкового кодексу, які передбачають введення нового збору – мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) щодо земельної ділянки.