01 Січня, 2024 р., 08:39
  Особливість ДШВ – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця.
29 Грудня, 2023 р., 13:32
      Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, надає копії повідомлень, отриманих  від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:
29 Грудня, 2023 р., 12:47
29 Грудня, 2023 р., 11:07
  «Варто битись і підводитись варто,
29 Грудня, 2023 р., 11:06
  За ініціативою першої леді України Олени Зеленськоїстворено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?». Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.
29 Грудня, 2023 р., 09:39
Враховуючи положення статті 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та Порядку підтвердження наявного стажу роботи для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 № 637 (далі – Порядок № 637), основним документом, що підтверджує стаж роботи за період до впровадження персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (до 01.07.2000 (в окремих випадках до 01.01.1998), є трудова книжка.
29 Грудня, 2023 р., 09:13
До дня припинення чи скасування воєнного стану на території Первомайського району заборонено продаж під час комендантської години алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво і слабоалкогольні напої.
29 Грудня, 2023 р., 08:45
  Тут вміють і люблять ризирувати!