Новини

28 Жовтня, 2021 р., 08:30
28 жовтня на честь 77-ї річниці визволення України від нацистських загарбників відбулося покладання квітів до братської могили воїнів, загиблих при звільненні села Семенівки. До присутніх звернулася староста округу Герасименко І.Д. На меморіальних плитах також викарбувані прізвища земляків, які назавжди залишилися на полях битв другої світової війни.
28 Жовтня, 2021 р., 08:28
День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
26 Жовтня, 2021 р., 16:04
Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.  Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше. Для свідоцтва про право власності:
25 Жовтня, 2021 р., 11:17
24 жовтня в селі Благодатне пройшли змагання з міні-футболу «Кубок пам’яті В.А. Захарченка». На місцевому спортивному полі зібрались футбольні команди з сіл громади – Благодатне, Воєводське, Семенівка, гості – футбольна команда зі смт.Арбузинки та вболівальники. На офіційній частині до присутніх звернувся голова громади Володимир Неграй, який добрими словами згадав Віктора Захарченка та підкреслив, що за період роботи начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Благодатненської сільської ради, Віктор Анатолійович зробив чимало добрих справ – піклувався про оснащення шкіл та садочків, з радістю підтримував культуру громади та особливо бережно він ставився до розвитку спорту. Володимир Анатолійович наголосив, що Благодатненською сільською радою було вирішено щорічно проводити даний спортивний захід. Зі словами світлої пам'яті про Віктора Анатолійовича також виступив голова Арбузинської громади Євгеній Травянко. На відкритті турніру був присутній Андрій Захарченко, син Віктора Анатолійовича, який від себе особисто та від усієї родини щиро подякував за ініціативу проведення та організацію даного заходу. В результаті змагань перше місце посіла футбольна команда з села Благодатне, друге – з Воєводського, третє – зі смт. Арбузинка, четверте - з Семенівки.
23 Жовтня, 2021 р., 10:01
Сибірка – гостре небезпечне інфекційне захворювання всіх видів сільськогосподарських, домашніх і диких тварин, а також людей, яке спричиняється мікробами Аnthracis. Хвороба перебігає у надгострій, гострій і підгострій формах, а у свиней - переважно в локальній ангінозній формі. У хутрових звірів сибірка виникає як кормова інфекція.
21 Жовтня, 2021 р., 16:13
Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що порядок функціонування єдиного рахунка затверджено постановою КМУ від 29.04.2020 № 321 згідно ст. 35-1 Податкового кодексу України (чинні з 01.01.2021).
16 Жовтня, 2021 р., 11:14
16 жовтня, в самому центрі села Благодатне, гучно відзначили п’яту річницю створення Благодатненської громади. Яскраво, весело, смачно зустрічали гостей свята делегації старостинських округів громади на святковій ярмарці, кожен з яких підготували оригінальне представлення свого села. Перед початком концерту лунало музичне виконання від дитячого вокально-інструментального ансамблю Благодатненського будинку культури, під керівництвом Лізогуба Миколи Леонідовича. Вперше, було проведено вокальний конкурс для народу – «Караоке у громаді». Переможець даного конкурсу здобув приз – автономну акустичну колонку. Урочистості відбувалися на центральній площі села Благодатне. Першим з вітальним словом до присутніх звернувся голова громади Володимир Неграй. « 5 років ми робимо спільну справу – покращуємо добробут наших сіл. Робимо все, щоб люди в наших селах працювали в достойних умовах і мали змогу гарно та комфортно проводити своє дозвілля. Завдання яке ми ставили перед собою на цей період, можна з гордістю назвати – виконаним!», - у своєму виступі виразив очільник громади. На заході були присутні почесні гості - народний депутат Дирдін Максим Євгенович, депутат Миколаївської обласної ради Кукуруза Олександр Вячеславович, депутат Миколаївської обласної ради Порхун Віталій Михайлович, голова Первомайської Районної Державної адміністрації Сергій Володимирович Саковський. З нагоди свята почесними грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради, Первомайської районної держаної адміністрації та Первомайської районної ради, гості нагородили відзначених мешканців громади. Народний депутат Максим Дирдін у своєму виступі вручив подарунковий сертифікат на придбання автотранспорту для колективу амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Благодатне. Від Благодатненської сільської ради були вручені почесні подяки та грамоти за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток та становлення Благодатненської територіальної громади, з нагоди 5-ї річниці створення Благодатненської територіальної громади. Потім розпочалась концертна програма на якій виступила художня самодіяльність з кожного Будинку культури громади та офіційна частина нагороджених жителів села Благодатне. Також впродовж усього свята бажаючи мали змогу взяти участь у розігрування призової лотереї, а малеча - прикраситись аквагримом. Після урочистого концерту усіх запросили на народні гуляння, частування смачною сюрпою та кашею. Закінчилось святкування феєрверком та дискотекою. Фото – Ольга Гребелюк (https://www.facebook.com/blagogromada/posts/3220287078215386 ).
14 Жовтня, 2021 р., 11:11
14 жовтня в с. Воєводське відсвяткували 250 річницю села. Впродовж свята діти розважались на атракціонах та брали участь в спортивних змаганнях. Учні та вчителі Воєводського опорного закладу влаштували ярмарок, на якому було безліч смаколиків. Гостей частували смачною юшкою та різноманітними стравами. Під час святкового концерту жителів села вітали: В. А. Неграй - голова Благодатненської ОТГ, С. В. Крючков - староста Воєводського старостинського округу та С. Є. Ясевін - директор СТОВ "Промінь". Привітання та подарунки приймали: золоті та срібні ювіляри весіль, пара, яка нещодавно стала на весільний рушник, найстарший та наймолодший жителі села. Гарний настрій та яскраві номери гостям дарували: ансамбль "Калинонька", колектив "Сміливі хлопці та дівчата", колектив "Росинка", колектив "Крок у майбутнє", ансамбль сопілкарів "Дударики" Воєводського БК, а також Олександр Кізім, Андрій Снісаренко, Тетяна Курчук, Любов Снісаренко, Вікторія Курчук, Олена Гончарук та запальні ведучі - Світлана Снісаренко та Ірина Фортунова, колективи дитячого садочку та школи. Особливою прикрасою свята були неймовірні номери від тріо "Вербиченька" Новогригорівського СК.
14 Жовтня, 2021 р., 11:08
Коли 14 жовтня після добового дощу прийшов яскравий сонячний ранок, стало зрозуміло, що День Семенівки вдасться. Свято почалося о 9:30 молебнем у парку на місці зруйнованої колись церкви. Потім зашуміли народні гуляння: атракціони, виставки, всякого роду пригощання і т.д. Об 11:00 розпочалася офіційна частина. Хлібом-сіллю зустріли Благодатненського сільського голову Неграя В.А., старосту Семенівського округу Герасименко І.Д., голову ради ветеранів Фендик А.М., головного інженера ПРАТ «Оберіг» Лисенка В.В. Прозвучали привітання, були вручені нагороди. Самодіяльні артисти приготували великий концерт, в якому взяли участь всі групи танцювального колективу, вокальні ансамблі, солісти, читці. На концерті вперше була виконана пісня на слова нашої землячки Віолетти Кравченко «Дорога додому». Музику написав Микола Ягніченко з Іванівки. Окремо презентували свої колективи дошкільний навчальний заклад «Перлинка» та загально-освітня школа. Найстаршою жителькою села є Журавель Євгенія Володимирівна, яка народилася 2 травня 1925 р. в Семенівці. А от два найстарших чоловіка, Невертій Анатолій Климович і Мимченко Володимир Іванович, народилися з інтервалом у один день: 18 та 19 серпня 1936 року. З найменшим жителем також вийшла цікава історія. Ним став Герасименко Валентин Леонідович, який народився 14 жовтня 2021 о 3:15 ночі з вагою 4 кг 150 г та зростом 52 см. О 14:00 свято перемістилося на шкільний стадіон, де відкривали тренажерний майданчик. Про це можна подивитись на цій же сторінці на дві публікації нижче або на сторінці Семенівської школи https://bit.ly/2YPD3bt О 19:30 будинок культури зустрічав сімейні пари, які відзначають цього року свої ювілеї. Всі, хто на даний час проживають у селі, прийшли на свято. Це золоті ювіляри Вицина Валентина Іванівна і Микола Іванович та срібні: Давиденко Юрій Сергійович і Тетяна Борисівна, Мазаєв Сергій Анатолійович і Світлана Володимирівна, Потюрило Руслан Володимирович і Ольга Олександрівна, Бікбаєв Віталій Анатолійович і Олена Анатоліївна. Як завжди, такий захід пройшов дуже душевно: згадали молоді роки, подивилися сімейні фото, випили ігристого вина і, звісно, не обійшлося без вигуків «Гірко!» та інших весільних традицій. Від громади ювілярам вручили подарунки – теплі ковдри. Пісні і танці дарували присутнім самодіяльні артисти. А коли всі вийшли на подвір’я, в небі розквітнув феєрверк, потім на свіжому повітрі почалася дискотека, яка тривала до 24:00.

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь