«Кубок пам’яті В.А. Захарченка» у Благодатненській громаді????

Дата: 25.10.2021 11:17

24 жовтня в селі Благодатне пройшли змагання з міні-футболу «Кубок пам’яті В.А. Захарченка».
На місцевому спортивному полі зібрались футбольні команди з сіл громади – Благодатне, Воєводське, Семенівка, гості – футбольна команда зі смт.Арбузинки та вболівальники.
На офіційній частині до присутніх звернувся голова громади Володимир Неграй, який добрими словами згадав Віктора Захарченка та підкреслив, що за період роботи начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Благодатненської сільської ради, Віктор Анатолійович зробив чимало добрих справ – піклувався про оснащення шкіл та садочків, з радістю підтримував культуру громади та особливо бережно він ставився до розвитку спорту. Володимир Анатолійович наголосив, що Благодатненською сільською радою було вирішено щорічно проводити даний спортивний захід.
Зі словами світлої пам'яті про Віктора Анатолійовича також виступив голова Арбузинської громади Євгеній Травянко.
На відкритті турніру був присутній Андрій Захарченко, син Віктора Анатолійовича, який від себе особисто та від усієї родини щиро подякував за ініціативу проведення та організацію даного заходу.
В результаті змагань перше місце посіла футбольна команда з села Благодатне, друге – з Воєводського, третє – зі смт. Арбузинка, четверте - з Семенівки.

Фото - https://www.facebook.com/blagogromada/posts/3226400164270744