23 Лютого, 2024 р., 11:14
Статтею 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі — Закон № 1058-IV), передбачено, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
22 Лютого, 2024 р., 14:13
  У Благодатненській громаді відбулися змагання з волейболу серед юнаків у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Участь у цьому заході взяли команди Благодатненського, Семенівського та Садівського ліцеїв.
22 Лютого, 2024 р., 09:32
   Сьогодні, 22 лютого, своє 90-річчя святкує мешканка села Рябоконеве - Лариса Мархайчук.
22 Лютого, 2024 р., 09:19
  У вівторок, 20 лютого, у Єланецькій громаді відбулось офіційне відкриття ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
22 Лютого, 2024 р., 09:19
У період з 15 до 19 лютого, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», 112 юних спортсменів громади міста Вознесенська взяли участь у міських змаганнях з волейболу.
21 Лютого, 2024 р., 08:41
  У понеділок, 19 лютого, на базі Новоодеського ліцею № 2 відбулися змагання з волейболу у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
21 Лютого, 2024 р., 08:28
  «Баштанський район приєднався до Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. На зараз зареєструвалося 62 команди з 35 навчальних закладів. Всього у турнірі беруть участь представники десяти територіальних громад. Тому ці змагання між учнями наших навчальних закладів дають сьогодні можливість об'єднатися дітям, не дивлячись на те, що Баштанський район перебуває в достатньо активній базі бойових дій, на лінії розмежування. Основне завдання цього проєкту – популяризація спорту та об'єднання як дорослих, так і дітей навколо нашої спільної мети – Перемоги. Головне гасло Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч – разом переможемо!» – зазначив начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів.
21 Лютого, 2024 р., 08:27
Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» визначені послуги, на які надається пільга:
20 Лютого, 2024 р., 09:49
На Казанківщині вже визначили найсильніших у волейболі серед юнаків. Боротьба за кожен мʼяч зробила змагання яскравими та незабутніми.