02 Червня, 2023 р., 14:38
Якщо вам потрібен доступ до електронних сервісів «Пенсійного фонду» України у зручному форматі – користуйтесь мобільним застосунком «Пенсійний фонд».
02 Червня, 2023 р., 12:54
У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» при Миколаївській обласній військовій адміністрації створено перший в Україні Координаційно-консультативний центр підтримки цивільного населення.
01 Червня, 2023 р., 15:25
Відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи здійснюють перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули на нього право.
01 Червня, 2023 р., 11:09
Сьогодні увесь світ відзначає Міжнародний День захисту дітей.
01 Червня, 2023 р., 10:20
 1 червня 2023 року в приміщенні Первомайського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях за участю неповнолітнього суб'єкта пробації та його мами пройшов захід присвячений Дню захисту дітей.
30 Травня, 2023 р., 18:51
Кожна і кожен може звертатися за захистом своїх прав і свобод до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, якщо їх порушили органи державної влади, органи місцевого самоврядування (міські, сільські, селищні ради) та їхні посадові й службові особи, а також юридичні та фізичні особи.
30 Травня, 2023 р., 08:30
Первомайський районний сектор №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях  запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.
24 Травня, 2023 р., 14:40
18 квітня 2023 року Кабінет Міністр України ухвалив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій».
23 Травня, 2023 р., 16:46
01 червня 2023 року о 10.00 на базі Навчально- науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в АПК, що розташований біля с. Сеньчине, Миколаївського району, Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса), в рамках Міжнародного форуму «Продовольча безпека України в умовах війни і післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри» відбудеться Міжнародний День поля.