14 Червня, 2023 р., 11:40
Відтепер учасники бойових дій, їхні сім’ї, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також родичі загиблих захисників і захисниць зможуть звернутися до ЦНАПу у своєму населеному пункті та отримати ще більше необхідних адмінпослуг. Зокрема, офіційно встановити свій статус, отримати чи замінити посвідчення, одержати витяг з Єдиного державного реєстру ветеранів війни, продовжити дію документів, отримати грошову допомогу чи компенсацію.
13 Червня, 2023 р., 08:09
З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню послуг в умовах воєнного стану Постановою правління Пенсійного фонду України від 20.04.2023 № 21-1 внесено зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22 - 1 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27.12.2005 за № 1566/11846 (далі – Порядок № 22-1).
12 Червня, 2023 р., 14:31
Пошкодження Каховської ГЕС спричинило виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з підтопленням територій Миколаївської області.
12 Червня, 2023 р., 14:31
      Інфекційні захворювання та харчові отруєння простіше попередити, а ніж потім лікувати, отже ось кроки для їх запобігання:
12 Червня, 2023 р., 10:39
Первомайським районним управлянням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 06.06.2023 № 11.1.3-21/13046, щодо повідомлення RASFF № 2023.3251-fup2, стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) до України (отримувач: ПП «Здоровий продукт», вул. Тростянецька 47/154, м. Київ, 02175).
09 Червня, 2023 р., 15:12
Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.
09 Червня, 2023 р., 15:11
Всесвітній день боротьби з дитячою працею був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея про внесення до календаря нової дати з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці. Стаття 19 Конвенції ООН про права дитини встановлює, що Держави-учасниці вживають всіх необхідних законодавчих, адміністративних, соціальних і просвітніх заходів з метою захисту дитини від усіх форм фізичного та психологічного насильства, образи чи зловживань, відсутності піклування чи недбалого і брутального поводження та експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, з боку батьків, законних опікунів чи будь-якої іншої особи, яка турбується про дитину.
09 Червня, 2023 р., 08:31
В зв`язку з терористичними діями російських військ, підривом дамби Каховської ГЕС виникли обставини, що викликали техногенно-екологічну небезпеку та несуть значну соціальну й екологічну шкоду через масову загибель тварин від затоплень, можливість руйнування та/або відкриття худобомогильників, та як наслідок загрозу виникнення та поширення інфекційних хвороб тварин, зокрема сибірки.
07 Червня, 2023 р., 08:17
Якщо ваша близька людина потрапила в полон або зникла безвісти, звертайтеся до південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.