10 Лютого, 2020 р., 10:31
Необхідні заходи: - Реєстрація пасіки за місцем проживання фізичної особи або за місцем знаходження юридичної особи відповідно до Порядку реєстрації пасік, затвердженому Наказом Міністерства аграрної політики України від 20.09.2000 №184/82 та зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 23.10.2000 р. №737/4958пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи, яка займається бджільництвом, у сільській (селищній) раді один раз на рік заснування пасіки; -у випадку кочівлі – у сільській раді, на територію якої прибули на кочівлю; -реєстрація  пасіки проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи, незалежно від форм власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей; -під час реєстрації пасіки проводиться її обстеження районним органом державної ветеринарної медицини, дані обстежень заносяться в журнал обліку пасік та в 30-ти денний термін видати  заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, що засвідчує факт її реєстрації та ветеринарно-санітарний стан; Ветеринарно-санітарний паспорт являється офіційним документом, який пред’являти при продажі і обміні воскосировини, купівлі вощини і є підставою для отримання ветеринарного свідоцтва або довідки -при зміні назви чи адреси пасіки, її власник повинен проінформувати про це районне управління Держпродспоживслужби протягом 10 днів; -отримати ветеринарне свідоцтво за формою №1 на перевезення бджолосімей на медозбір та запилення сільськогосподарських культур за межі області; -при отриманні повідомлення від організації про проведення обробітку сільськогосподарських культур пасічник повинен вивезти пасіку в безпечне місце або ізолювати бджіл у вуликах на термін, передбачений обмеженням при застосуванні пестицидів; -за три дні до проведення обробітку засобами захисту рослин, керівник сільськогосподарського підприємства сповіщає пасічників (населення) цієї місцевості (радіо, преса, подвірні обходи, сільські ради) про місце, терміни і час проведення обробітку, встановлює спеціальні попереджувальні знаки безпеки з указаною датою обробітку с/г угідь; -в разі не дотримання вимог керівник сільськогосподарського підприємства несе кримінальну відповідальність; -при розміщенні пасіки на присадибній ділянці (подвір’ї) огорожа повинна бути заввишки не менше 2,5 метрів  для підвищення льоту бджіл.
27 Січня, 2020 р., 09:50
З 19.01.2020 набрав чинності Закон України «Про безпечність та гігієну кормів».
17 Січня, 2020 р., 08:47
20 січня 2020 року о 10-00 год.  в приміщенні Благодатненської  сільської ради відбудеться 44 позачергова сесія 7 скликання.
24 Грудня, 2019 р., 11:13
Звіт роботи дільничих офіцерів поліції за 2019 рік
17 Грудня, 2019 р., 11:30
Благодатненська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування на час тимчасової непрацездатності основного працівника до  структурного підрозділу:
27 Листопада, 2019 р., 08:16
ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО – КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ?
11 Листопада, 2019 р., 08:18
Відділ соціального захисту та обслуговування населення і у справах дітей, сім'ї та молоді:
04 Листопада, 2019 р., 14:48
На підставі частини четвертої та частини дев’ятої  статті 46 пункту 8 та 9 , частини третьої статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в України»   08 листопада    2019   року  о 10-00 год.  в приміщенні Благодатненської сільської ради відбудеться 40 сесія 7 скликання.