Дата: 12.03.2020 16:55

Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –провідний спеціаліст

Кваліфікаційні вимоги:

• освіта повна вища, стаж роботи за фахом на державній службі  не менше одного року або за фахом в інших сферах не менш трьох років;
  • вміння працювати за персональним комп’ютером
  • 3нання законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства соціальної політики та інших нормативно-правових актів, що регламентують державну політику у сфері соціального захисту населення та необхідні для надання соціально вразливим верствам населення пільг та компенсацій, організації соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг
  • Документи від претендентів:  заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4Х6см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларації про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2019 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія паспорта громадянина України (1,2,11 сторінки); копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозабов’язаних).
  •
  • Документи приймаються протягом 30 днів з 10 березня 2020р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16 Арбузинського району, 55325.
  •

Телефон для довідок: +380689948087