23 Квітня, 2021 р., 12:50
Шановні мешканці Благодатненської сільської ради!
01 Квітня, 2021 р., 08:26
 Скачати повідомлення в розрізі населених пунктів Благодатненської сільської ради
13 Січня, 2021 р., 08:41
Благодатненська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади посадової осіби місцевого самоврядування до структурного підрозділу - Служба у справах дітей.
23 Грудня, 2020 р., 08:59
Благодатненська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади посадової осіби місцевого самоврядування до структурного підрозділу:
21 Грудня, 2020 р., 08:57
07 Грудня, 2020 р., 11:07
   Вимоги до учасників конкурсу:    На посаду спеціаліста фінансового відділу призначається особа, яка має вищу освіту відповідного напряму підготовки,  є громадянином України, вільно володіє державною мовою, та має стаж роботи  з фінансової  діяльності – не менше 1 року.     Повинен знати: Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», законодавчі і нормативні акти, що регламентують виробничо-господарську і фінансово-економічну діяльність; методичні, нормативні та інші керівні матеріали з організації фінансової діяльності підприємства; перспективи розвитку підприємства; стан і перспективи розвитку фінансових ринків і ринків збуту продукції (робіт, послуг); основи технології виробництва продукції підприємства; організацію фінансової роботи на підприємстві; порядок складання фінансових планів, прогнозних балансів і бюджетів грошових коштів, планів реалізації продукції (робіт, послуг), планів прибутку тощо; систему фінансових методів і важелів, які забезпечують управління фінансовими потоками; порядок фінансування із державного бюджету, довгострокового та короткострокового кредитування підприємства, залучення інвестицій і позичених коштів, використання власних коштів, випуску і придбання цінних паперів, нарахування платежів у державний бюджет і державні позабюджетні соціальні фонди; порядок розподілення фінансових ресурсів, визначення ефективності фінансових вкладень; нормування обігових коштів; порядок і форми фінансових розрахунків; податкове законодавство; стандарти фінансового обліку і звітності; економіку, організацію виробництва, праці та управління; бухгалтерський облік; засоби обчислювальної техніки, телекомунікацій і зв'язку; основи трудового законодавства.основні програми роботи на комп’ютері.
07 Грудня, 2020 р., 11:06
Вимоги до учасників конкурсу:    На посаду головного спеціаліста  фінансового відділу призначається особа, яка має вищу освіту відповідного напряму підготовки,  є громадянином України, вільно володіє державною мовою, та має стаж роботи  з фінансової  діяльності – не менше 3 роки.     Повинен знати: Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», законодавчі і нормативні акти, що регламентують виробничо-господарську і фінансово-економічну діяльність; методичні, нормативні та інші керівні матеріали з організації фінансової діяльності підприємства; перспективи розвитку підприємства; стан і перспективи розвитку фінансових ринків і ринків збуту продукції (робіт, послуг); основи технології виробництва продукції підприємства; організацію фінансової роботи на підприємстві; порядок складання фінансових планів, прогнозних балансів і бюджетів грошових коштів, планів реалізації продукції (робіт, послуг), планів прибутку тощо; систему фінансових методів і важелів, які забезпечують управління фінансовими потоками; порядок фінансування із державного бюджету, довгострокового та короткострокового кредитування підприємства, залучення інвестицій і позичених коштів, використання власних коштів, випуску і придбання цінних паперів, нарахування платежів у державний бюджет і державні позабюджетні соціальні фонди; порядок розподілення фінансових ресурсів, визначення ефективності фінансових вкладень; нормування обігових коштів; порядок і форми фінансових розрахунків; податкове законодавство; стандарти фінансового обліку і звітності; економіку, організацію виробництва, праці та управління; бухгалтерський облік; засоби обчислювальної техніки, телекомунікацій і зв'язку; основи трудового законодавства.основні програми роботи на комп’ютері.
07 Грудня, 2020 р., 11:04
Благодатненська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальник  фінансового відділу