Оголошення щодо визначення виконавця (ліцитатора) проведення земельних торгів (у формі аукціону) з продажу права оренди  по зазначеним земельним ділянках

Дата: 25.06.2020 10:25

З метою забезпечення організації та проведення земельних торгів у формі аукціону з набуття права оренди на вільну від забудови земельну ділянку, відповідно до рішення Благодатненської сільської ради від 25.03.202020, виконавчим комітетом Благодатненської сільської ради приймаються заявки щодо визначення виконавця (ліцитатора) на проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права власності (оренди):

№ пп

Мсіцерозташування

Існуюче цільове призначення та вид угідь(код КВЦПЗ)

Площа, га

Кадастровий номер

Цільове призначення, яке пропонується (код КВЦПЗ)

Умови продажу та терміни оренди

Код КВЦПЗ

Вид угідь

Воєводський старостинський округ

16.00 -Землі запасу

господарські будівлі та двори

4820380700:03:000:0503

01.13 - Для іншого сільськогосподарського призначення (будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд)

років

УМОВИ КОНКУРСУ:

Переможець конкурсу забезпечує фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до вимог абзацу другого пункту п’ятого статті 136 Земельного кодексу України;

Витрати на підготовку лотів до продажу, організацію і проведення земельних торгів, у тому числі виплата винагороди Виконавцю земельних торгів, здійснюватимуться без витрачання бюджетних коштів.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ : 15.07.2020 о 10.00 в приміщенні Благодатненської сільської ради ,с. Благодатне, вул. Ювілейна,16.

СТРОК  ПОДАННЯ  КОНКУРСНОЇ  ДОКУМЕНТАЦІЇ: до 12.00, 13.07.2020

ПОШТОВА АДРЕСА, ЗА ЯКОЮ подаються документи: 55325 , с. Благодатне, вул.Ювілейна, 16  Арбузинський район Миколаївська область