A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська громада
Миколаївська область, Первомайський район

Благодатненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –провідний спеціаліст відділу соціального захисту і обслуговування населення.

Дата: 01.07.2021 11:50
Кількість переглядів: 261

Кваліфікаційні вимоги:

  • освіта повна вища, стаж роботи за фахом на державній службі  не менше одного року або за фахом в інших сферах не менш трьох років;
  • вміння працювати за персональним комп’ютером
  • 3нання законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства соціальної політики та інших нормативно-правових актів, що регламентують державну політику у сфері соціального захисту населення та необхідні для надання соціально вразливим верствам населення пільг та компенсацій, організації соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг
  • Документи від претендентів:  заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4Х6см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларації про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2019 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія паспорта громадянина України (1,2,11 сторінки); копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозабов’язаних).
  • Документи приймаються протягом 30 днів з 01 липня 2021р. до Благодатненської  сільської ради, за адресою: с. Благодатне вул. Ювілейна, 16 Первомайського району, 55325.

Телефон для довідок: +380689948087


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано