ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 23.04.2021 12:50

Шановні мешканці Благодатненської сільської ради!

Повідомляємо, що 28 квітня 2021 року будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів сіл Благодатне, Воєводське, Семенівка, Садове, Зелена Поляна, Булацелове, Остапівка, Рябоконеве, Новомихайлівка Виноградний Яр, Новогригорівка на підставі рішення Благодатненської сільської ради.

Генеральні плани сіл Благодатненської сільської ради розроблені з метою:

• Обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови сіл Благодатне, Воєводське, Семенівка, Садове, Зелена Поляна, Булацелове, Остапівка, Рябоконеве, Новомихайлівка Виноградний Яр, Новогригорівка;
  • Визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • Підготовки пропозицій щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генеральних планів – Благодатненська сільська рада, виконавець – Консорціум «Архізем Україна».

Час та місце проведення громадських слухань:

1) с. Благодатне – адреса: с. Благодатне, вул. Ювілейна, буд. 16, о 10:30 год.;

2) с. Семенівка, с. Булацелове, с. Остапівка  - адреса: с. Семенівка, вул. Попова, буд. 57, о 11:00 год.;

3) с. Садове, с. Виноградний Яр, с. Зелена Поляна, с. Новомихайлівка  - адреса: с. Садове, вул. Леніна,                буд. 48, о 14:00 год.;

4) с. Воєводське, с. Рябоконеве, с. Новогригорівка - адреса: с. Воєводське, вул. Леніна, буд. 13, о 14:30 год.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян взяти безпосередньо участь у розгляді генеральних планів сіл Благодатне, Воєводське, Семенівка, Садове, Зелена Поляна, Булацелове, Остапівка, Рябоконеве, Новомихайлівка Виноградний Яр, Новогригорівка.

Благодатненська сільська рада додатково повідомляє, що з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) не забувайте дотримуватися протиепідемічних правил та зберігайте дистанцію між присутніми не менше ніж 1,5 метри та обов’язково одягайте захисні маски.

Благодатненська сільська рада