25 Червня, 2017 р., 20:57
У турнірі по футболу змагалося 11 команд, але у фіналі зустрілися команди смт.Арбузинка та Новомар'їки(Братського р-н). У напруженній боротьбі перемогу здобула команда Новомар'ївки з рахунком 1-0.
17 Червня, 2017 р., 20:36
Хоча погода була не зовсім сприятлива, моросив дощ, але це не завадило дітям та батькам відвідати довгоочікуване відкриття. Ігровий майданчик було збудовано на місці зруйнованого будинку, ініціатором створення була депутат Благодатненської сільської ради Попрожук Ніна Соловіївна. Ще в минулому році з такою цікавою пропозицією, вона звернулась до сільського голови Мороза А.А. ,який звичайно підтримав цей задум.
15 Червня, 2017 р., 20:44
В червні місяці в Благодатненській ОТГ був розповсюджений інформаційний бюлетень «Спільний дім». Він був надрукований тиражем в 2500 примірників, на безкоштовній для населення громади основі.