ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Дата: 17.02.2022 15:26

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Благодатненською сільською радою Первомайського району Миколаївської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Рилько Ірини Миколаївни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Благодатненської сільської ради.

Посилання на декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування https://public.nazk.gov.ua/documents/1216ee68-33fc-4c1c-beb2-d6b8e6b2728c