25 червня в Благодатненській ОТГ, в селі Воєводське відбулась відкрита спартакіада.

Дата: 25.06.2017 20:57

У турнірі по футболу змагалося 11 команд, але у фіналі зустрілися команди смт.Арбузинка та Новомар'їки(Братського р-н). У напруженній боротьбі перемогу здобула команда Новомар'ївки з рахунком 1-0.

У турнірі з волейболу змагалося 6 чоловічих команд. До фіналу дійшли команда Грушівки(Первомайського р-н) та команда ЕлізіумАгро з Адамівки (Врадіївського р-н). Переможцями стала команда Грушівки з рахунком 2-0.

У змаганні з шахів брало участь вісім учасників, з них перше місце виборов Потудінський Ігор с. Садове, друге місце Фідальго Аріель з Новокрасного, третє місце посів Богачов Анатолій з Воєводського.

Усі фіналісти, учасники були нагороджені грамотами та подарунками, а переможці – ще й грошовою винагородою.