Родині загиблого воїна з села Благодатне вручили орден «За мужність».

Дата: 16.09.2024 08:11

Фото без опису  Відповідно до Указу Президента України, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, орден «За мужність» III ступеня присвоєний солдату – Павлову Вадиму Олександровичу (посмертно).

Сьогодні, 16 вересня, в Благодатненській сільській раді орден вручили матері загиблого героя.

Вадим народився 20 липня 2003 року в селі Благодатне. У 2009 році був зарахований до 1 класу Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2018 році закінчив 9 класів та продовжив навчання в Южноукраїнському професійному ліцеї, де здобув професію слюсаря з ремонту транспортних засобів.

26 жовтня 2021 року був призваний на строкову військову службу до 79-ї десантно-штурмової бригади в місті Миколаєві.

Фото без опису  Життя нашого воїна обірвалось 7 березня 2022 року в результаті прямого попадання ворожої ракети на територію військової частини.

В нього залишились мати та молодший брат з сестричкою.

Вадим був дуже позитивним та щирим хлопцем, мав багато друзів та веселу компанію. В нього було надзвичайне почуття гумору, тому він ніколи не лишався без уваги оточуючих.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ЗАХИСНИКУ!