БЄЛЯКОВ Руслан Петрович ( 05.06.1990 - 08.09.2023 )

Дата: 15.07.2024 08:22

Фото без опису  Захищаючи Україну від російських окупантів, героїчно загинув мешканець Благодатненської громади –БЄЛЯКОВ Руслан Петрович.

6 липня, в селі Любоіванівка, Благодатненської громади, відбулось прощання з загиблим воїном.

Наш захисник народився 5 червня 1990 року, зростав у багатодітній сім'ї. після закінчення школи навчався в Арбузинському аграрному ліцеї на тракториста, працював землеробом. Згодом одружився, в сім'ї з'явилось двоє дітей -  донька та син.

На військову службу був мобілізований 2023 року.

Руслан деякий час вважався безвісти зниклим. Та на жаль, при виконанні військового обов'язку, в бою за Україну, її свободу та незалежність, наш герой загинув поблизу населеного пункту Мала Токмачка, Запорізької області .

Приносимо щирі співчуття сім’ї, рідним, близьким та поділяємо почуття скорботи із ними.

Вічна пам'ять українському воїну!